(Відео) Уманчани організували IV Міжнародний конгрес "Зерновий Олімп"

12 Грудня 2012 00:00 Коментарів 0 Гамалиця В. Переглядів: 183

Майже три сотні фермерів, бізнесменів, іноземців, депутатів та науковців зібрались на четвертому Міжнародному конгресі "Зерновий Олімп", щоб знайти шляхи, куди йти та як розвиватись аграрному сектору України. Організатором стали уманчани - консалтингова компанія «Дикун».
Останні досягнення аграрної науки та техніки, як захиститись від ризиків, тенденції ринку і прогнози експертів: що очікувати завтра - усе це можна було почути і побачити. Керівники та спеціалісти аграрних підприємстви мали змогу почути виступи провідних фахівців вітчизняного аграрного сектору.
     - В Україні доволі непроста ситуація в аграрному секторі. - роповів Андрій Дикун, організатор Конгресу. - На відміну від Європи у нас чимало "підводних течій", недосконала підтримка виробника. Зібравши разом практиків, науковців та представників влади, ми маємо можливість поліпшити умови для розвитку аграрного сектору. 
     Також перед зібранням виступили представники компаній, серед яких були юристи, страховики, банкіри, агрономи, а також фахівці у інших сферах, що тісно пов’язані з агарним бізнесом. 

Коментарі: