Хасиди знайшли у свободівця пивбар і червоний Форд Мустанг

30 Травня 2016 09:37 Коментарів 1 Анонім Переглядів: 303

Він присвятив життя боротьбі та пошуку порушень закону у районі паломництва. Депутат Уманської міської ради від партії «Свобода» Сергій Алексеєв приймав участь в усіх скандалах навколо нелегальних будівель у районі паломництва. І, раптом, у мережі Фейсбук, з’явилося повідомлення, де людина, схожа на хасида, розповідала про нелегальний пивбар та червоний Форд Мустанг, який начебто є у власності депутата…

Факти оприлюднив Хайм Цадок. Він написав: «Коли я почав дізнаватись чим займається безробітний Сергій Алексєєв, з’ясувалось, що він один із перших в Умані організував службу евакуаторів. Побудував прямо на центральній вулиці міста пивний бар, і має у своїй власності Форд Мустанг та пару евакуаторів (фото додаються). Крім того, він не платить податок країні в якій зараз йде війна.»

(докладніше прочитати повідомлення можна за посиланням )
https://www.facebook.com/groups/206710039454621/permalink/881688298623455/

Проте на прохання журналістів зустрітися особисто, Хайм відмовив, заявивши, що наразі перебуває за кордоном. У нього в друзях було кілька представників єврейської громади міста. Проте вони повідомили, що особисто з ним не знайомі.

Бар і Форд є. Але не мої, а співмешканки

За словами депутата Сергія Алексєєва, він – безробітній. На роботу не ходить, бізнесу не веде. Наведені Хаймом фотофакти Сергій Алексєєв прокоментував так: «Це все належить не мені, а моїй співмешканці, яка і займається бізнесом. Хоч живемо ми разом, але гаманці в нас окремі. Місце під бар їй видала фірма, для підприємницької діяльності. Червоний Форд 1994 року також купила співмешканка за 5 тисяч доларів. Це було спалене корито, яке ми разом привели до ладу. Евакуатор зареєстрований на братові, тому все це мені не належить.»

Депутат без декларації і земля – сільгосппризначення

На запит «Вечірки» до Уманської міської ради, нам повідомили, що депутат Сергій Алексеєв не здавав декларацію про доходи. А земельна ділянка площею 530 кв. м. у 1996 році безкоштовно була передана у власність Сергію Алєксєєву. А у 2006 році ще 297 кв. м. надали депутату для ведення особистого селянського господарства. Для розміщення на ній торгівельної точки, потрібно змінити призначення земельної ділянки…

У «Стоп корупції» претензії… до якості фотографій

Руслана Парфенова, яка віднедавна в Умані представляє організацію «Стоп корупції» втрутилася в обговорення фотографій. Її в усій цій ситуації обурили… лише неякісні фото.

Форд зник, депутат пересів на велосипед

Після опублікованого в соціальних мережах посту, на День Європи депутата Сергія Алєксєєва вже бачили на велосипеді. Скандальний червоний Форд з подвір’я будинку зник. Пивбар продовжує працювати.

Коментарі: