(Відео) Музична композиція Артема Черкасова «узяла перемогу» на всеукраїнському конкурсі

20 Грудня 2012 00:00 Коментарів 0 Гамалиця В. Переглядів: 220

За основу – взяти звуки з радянських лампових синтезаторів. Приправити сучасними ритмами та своїм стилем. Як результат – тепер його музику видають лейбли, а користувачі купують через Інтернет. Одна з останніх композицій «WhichOneIsForTheSoul» узяла перемогу на всеукраїнському конкурсі BesttrackinUkraine, організатором якого є CTSRecords(студія креативних технологій).
В мережі Інтернет 21-річного Артема знають як Raketa4000.Він – виконавець електронної музики. Своїм прикладом він довів – стати відомим можна, працюючи навіть у такому невеликому місті, як Умань. 
-          Сьогодні не треба сидіти у столиці, щоб робити серйозні речі. Увесь світ об’єднаний в Інтернеті. – впевнений Артем. – я просто творив, виступав на фестивалях електронної музики в Умані. І ніколи не брав участі в українських конкурсах і батлах, бо був впевнений - усе куплено. Але уманський діджей Слайдер запропонував мені взяти участь у конкурсі. Було дев᾿ять номінацій і сотні учасників. Аж раптом два моїх трека пройшли до фіналу. Потім 

телефонують і кажуть – ви перемогли у номінації chillout. Це поєднання вінільних семплів і електронних синтезаторів та класичного живого темпа. Нагороду вручали у столиці, в нічному клубі «Хліб». Потім зателефонували з лейбла, почали домовлятись за авторські права. Запропонували видати диск. Ми домовились і диск буде випускатись на юсб накопичувачах та інтернет-плейлистах. Їх можна буде придбати через мережу Інтернет.
Подальші плани Артема – закінчити альбом. Залишилось лише зробити дизайн обкладинки. Також він оформляє візу – до кінця року має переїхати працювати за кордон. Але каже ненадовго: хоче побачити світ. Щоб потім повернутись в Україну та створювати тут нові шедеври. 

 

Коментарі: