Уманські шахраї пограбували людей на Полтавщині

29 Червня 2016 14:16 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 154

Близько 3-ї ночі, в селі Мала Бурімка Чорнобаївського району місцева поліція зупинила автомобіль ВАЗ-2107, щоб перевірити документи. Водії, розуміючи, що в них в автомобілі крадена зброя, почали тікати, але правоохоронцям вдалося зупинити зловмисників. Як з’ясувалося в ході слідства, чоловіки були з Умані, а викрадені «трофеї» вони привезли з Полтавщини.

Нічна погоння за уманськими гастролерами підняла на вуха усе  село Мала Бурімка. Чоловіків зупинила польова дорога за селом, яка після дощу ще не підсохла, - де жигулі забуксували, тому автомобіль вдалося зупинити. На ходу з нього вискочив один чоловік і рвонув у лісосмугу, а двох інших в салоні автомобіля вдалося затримати та відправити в Чорнобаївський відділ поліції для встановлення особи, - повідомляє Черкаський край.

Чоловіки були тверезі, в них при собі знайшли дві одиниці зброї, різні електроінструменти, запчастини та інше домашнє добро. Приїхали вони з цими "трофеями" з Оржицького району Полтавської області. З початком робочого дня, чорнобаївські полісмени зателефонували в Оржицький райвідділ, де й знайшлися  потерпілі, котрих пограбували в селі Малий Іржавець. Для проведення слідчих дій обох підозрюваних передали Оржицьким правоохоронцям.

Коментарі: