Рекорд для Умані. Найбільша маскувальна сітка сплетена містянами на фестивалі «Шіді-Ріді» відправилась на Схід

28 Липня 2016 09:22 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 142

Два дні на фестивалі «Шіді-Ріді» в Умані плели  маскувальну сітку  для бійців АТО, яка в результаті стала рекордною для міста. Величезне маскувальне полотно  розміром 9/12  вже відправилось до уманських  хлопців, під Мар’янку.

«Це наша 78 маскувальна сітка, що стала рекордною не тільки за розміром, але й за швидкістю виплітання і кількістю людей, які долучились до її  створення. Ми навіть не сподівались, що за два дні  встигнемо  завершити роботу, але небайдужі уманчани, що завітали на фестиваль дуже допомогли…» - розповідає волонтерка штабу  «Разом» Інна Титаренко.

 Сітку для бійців  АТО на фестивалі плели всі:  від непосидючої малечі, якої вистачало на 2 вузлики, до дорослих  жінок, які  могли плести сітку чи не весь день, співаючи українських пісень.

«Я впевнена, що тепло жіночих рук, які плели цю сітку, та позитивна атмосфера фестивалю  «Шіді-Ріді»,  обов’язково передасця нашим хлопцям. Адже у кожний вузлик ми закладали частинку душі,» - ділиться враженнями  Мирослава Стецько.

 Рекордна сітка, одразу ж на другий день після фестивалю, поїхала на Схід до уманських хлопців, як сказала волонтерка Світлана Скляренко: «Веземо частинку свята і нашим хлопцям….»

Коментарі: