Малечу на канікули - школи і дитсадки на ремонт

28 Липня 2016 13:13 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 156

Поки діти безтурботно відпочивають на канікулах їх школи ремонтують. Цього літа капітальний ремонт торкнувся загальноосвітньої школи №5,  де батьки учнів на протязі весни неодноразово піднімали питання про аварійний стан приміщення.  Активні ремонтні роботи також тривають в ДНЗ №25.

Як повідомив Виконком Уманської міської ради, - в інших школах міста також поступово оновлюють класні кімнати, коридори, санвузли; тривають ремонтні роботи на харчоблоках; облагороджують ігрові та спортивні майданчики, фарбують огорожі. У деяких закладах здійснено заміну вікон на теплозберігаючі. 

Проведено повірку газових та теплових лічильників. Установлено 4 лічильники обліку водопостачання та замінено 25 лічильників обліку електричної енергії. Навчальні заклади міста у повному обсязі забезпечені твердим паливом (290 т вугілля та 103,5 м³ дров). 

Цьогоріч із міського бюджету було виділено близько 1 млн. грн. на ремонт м'якої покрівлі ДНЗ № 25. За рахунок субвенції з обласного бюджету проводиться капітальний ремонт з посилення несучих конструкцій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І Чуйкова. 

Для проведення ремонтів навчальних закладів залучають спонсорські кошти та благодійну допомогу від батьків. 

Відсоток виконання робіт у закладах освіти міста різниться: десь вони ще тривають, а в інших закладах вже на завершальному етапі, але до початку нового навчального року всі ремонти будуть завершені. 

Підсумки підготовки навчальних закладів до нового навчального року остаточно буде підбито на педагогічній конференції, яка відбудеться 30 серпня. 

Коментарі: