ВІДЕО. Махінації іноземців реалізовують ДНРівські суди. Під прицілом тітушок один з найдорожчих готелів Умані

25 Серпня 2016 11:47 Коментарів 2 Анонім Переглядів: 445

Три десятки молодиків, у чорному одязі та камуфляжі, увірвалися до готелю, в районі паломництва хасидів. Скрутивши господарів та працівників, вони заявили, що готель належить іншому власнику – ізраільській фірмі… Лише один з нападників мав на формі нашивку – український прапор. На захист готелю виступили місцеві жителі та Уманський загін Самооборони. Як з’ясувалось, поштовхом до захоплення стало… рішення Макіївського суду. Яке відкрило шлях до нового способу «віджиму» української території, коли без танків і збої можна привласнити будь-яку будівлю країни. Під приціл потрапила Умань…

Готель у самому центрі паломництва, за двісті метрів до найбільшої в Європі синагоги та могили Цадика Нахмана – під штурмом. Минулий четвер,  близько 11.00, невідомі в  масках увірвалися до готелю «Шари Зіон». Не надавши жодних документів, які б засвідчували їх особу, застосували фізичну силу до працівників закладу та нагрубити жінкам-хасидам, що проживали в готелі.

Міцні хлопці заблокували вхід на територію і розповідали, що вони «були в АТО». Лише в одного на плечі форми була нашивка – прапор України. Усі інші – у чорному одязі…За іронією долі, розповідаючи, що вони «були в АТО», вони блокували роботу готелю, який фінансує благодійний фонд «Древляни», який забезпечує бійців необхідним, а уманські лікарні – медикаментами…

 « Їх було близько 30-ти чоловік, на прохання показати документи - лише мати і погрози.» - розповідає Олексадр Чорний, власник готелю. – я зателефонував до поліції та до громадських організацій. Але коли вони приїхали, їх не впускали…»

Уманчани швидко відреагували – під готелем з’явилися депутати міськради, поліція, бійці Уманського загону Самооборони. Молодики на вході до території готелю на заклики пропустити не реагували… Проте під тиском аргументів місцевого населення, які розповіли кому насправді належить готель і запитали – а як ви можете приймати участь у схемах, за якими стоїть ДНР, вони звільнили прохід. Поліція почала брати пояснення…

Суд Макіївки «іменем ДНР»… розпродує Україну?

Уманська поліція та СБУ від коментарів відмовилися. Власник готелю підозрює, що люди в масках діяли на замовлення одного з впливових хасидів. З джерел, наближених до офіційних, нам вдалося з’ясувати, як уманський готель, що належить товариству «Укравсет» раптом отримав нового власника.

Схема вимальовується проста – спочатку був Гірницький районний суд міста Макіївка. Який відбувся 2 червня 2014 року – тоді, коли в Макіївці обживався терорист Мозговий, а збройні сили України стояли за Слов’янськом. Суддя Ірина Алексеєнко (яка нині працює в суді Слов’янська та заперечує проведення даного судового засідання, що підтверджується відсутністю його в реєстрі), виносить рішення передати готель і магазин за адресою м.Умань, вул. Пушкіна, 27а, на товариство «Укравсет». Шахраї знали, що товариство з такою ж назвою працює в Умані. І збиралося купити готель. Тому і використали його назву. Магазин же належить іншому власнику. Проте швидко перебравши право власності на готель і магазин на себе за рішенням суду, вони переводять його у власність товариства «Елізій». Яке швидко перепродує його ізраільській фірмі «Цитадель Юкрейн Інвестмент ЛТД». Дана фірма до моменту купівлі готелю з магазином «жила» лише четвертий день. Після чого через посередників звертаються до організаторів «наведення справедливості» в Україні, та приступають до захоплення готелю і магазину силами «ополчення» у чорній формі... Маючи на руках документи на право власності та показуючи документи, за якими уманське підприємство «Укравсет» добровільно його віддало і вже не є його власником…

 

«Ми поспілкувалися з хлопцями, що приймали участь у захопленні готелю. – розповів Едуард Скрипник, командир Уманського загону Самооборони. – розповіли, що їм надали однобоку інформацію. І що уманчани будуть боронити готель. Після чого хлопці залишили свої позиції. Ми виконали свою місію разом з поліцією по забезпеченню правопорядку».

 Що далі: нові захвати чи нові суди, які вбиватимуть туристичну привабливість Умані та інвестиційну привабливість країни?

«Ми збираємо усі документи, щоб на випадок повторного візиту бути озброєними юридично» - розповідає Олександр Чорний. – подали заяви до поліції, прокуратури та до суду. Почалися певні слідчі дії. Проте враховуючи ситуацію, остерігаємося повторного нападу. І в даному випадку, дуже боїмося силового вирішення конфлікту. Бо якщо проллється кров, про Умань як туристичний центр хасидів можна буде забути.

Точка Зору: Серогій Яремчук -  депутат міськради від ВО «Свобода», очевидець подій

Паломництво в Умані перетворилось на прибутковий бізнес, на якому намагаються нажитись іноземні громадяни. Особисто в мене, великі сумніви викликало рішення суду окупованої території. За такими схемами можна  розпродати потрібним людям пів України. Зі своєї сторони намагатимемось всіляко посприяти, щоб  випадок з готелем був для Умані останнім.

Коментарі: