ТОЧКА ЗОРУ: Хасид на уманській землі, вже давно вважає себе господарем

27 Серпня 2016 13:14 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 400

Хасид  на українській, а зокрема, уманській землі, вже давно вважає себе господарем. Він у відкриту говорить, що питання вирішує через хабарі, та куди потрібно заносити гроші. Він нічого і нікого не боїться, бо у нього є вони - зелені папірці.
Хасид може просто в очі казати: "Я за Путіна, він нормальний президент",- і це в той час, коли у нас відкрита війна з Росією. Чесно кажучи, я був шокований, коли це почув, це повна неповага не те, що до учасників АТО, уманчан, а взагалі неповага до України і всіх українців. Можна вважати, що кажучи це він просто наплював нам у лице і спокійно пішов додому спати...на українській землі...відверто кажучи, я не розумію, чому він досі не депортований на свою батьківщину. 
Хочу звернутися до нашої місцевої влади і наших правоохоронних органів: " будь ласка, відреагуйте на цей нескінченний безлад і дайте вже відповідь на одне єдине питання: "Коли це все вже скінчиться?" 
Бо якщо цьому не покласти край, то через 15 років уманська громада перестане існувати тому, що через 5 років хасид стане місцевим депутатом, а через 10 зможе стати законно обраним мером, і тоді вже дійсно можна буде сказати: "Умань - це Ізраїль."

Коментарі: