ВІДЕО. Від забрудненої території, до нової зони відпочинку. Уманчани прибирали розважаючись

28 Серпня 2016 12:49 Коментарів 1 Анонім Переглядів: 176

Поки малеча розважалася з аніматорами і стрибала на батутах, їх батьки  робили Умань чистішою. Цієї суботи, берег річки  «Уманки» став місцем для імпровізованого екофестивалю. Більше сотні уманчан не тільки розважались, а й прибирали околиці, - як результат 201 мішок сміття за кілька годин.

«Умань теж заслуговує бути чистою,» - зазначив організатор прибирання Андрій Богоявленський.

Від забрудненої території, до нової зони відпочинку. Близько 5-ти гектарів, вздовж річки,  уманчани прибрали розважаючись. Для малечі  працювала солодка вата, батути та веселі аніматори, а дорослі могли почастуватись стравами на вогні.

«Поки ми прибирали, син брата  грався з аніматорами…  Такі акції - це гарна ініціатива для молодих родин, які можуть подарувати своїй малечі веселий вихідний і  в той же час зробити щось корисне для міста,» - розповідає  уманчанка Мар’яна Бовтун.

Прибирали всі:  за роботою можна було побачити, як підлітків так і  пенсіонерів, які в одній руці тримали паличку, а в іншій – пакет для сміття.

 «Найбільше вразило те, що відпочиваючі, які навіть не знали про акцію залюбки долучились до  прибирання. Це було лише маленьким кроком, і приємно, що він мав успіх,» - ділиться враженнями Микола Мулько, державний інспектор з охорони середовища Черкаської області.

Після прибирання, в понеділок, сміття вивозили два вантажних автомобілі, як повідомив організатор акції Андрій Богоявленський ( засновник ГО Всеукраїнський екологічний контроль), - На жаль практично в кожному мішку було як мінімум по одному використаному шприцу. Це сигнальний знак, що такі прибирання варто робити частіше, і різних районах, адже уманчани заслуговують на чисте місто, - все в їхніх руках.

 

 

Коментарі: