Яким буде новий РАЦС запитають в уманчан

29 Серпня 2016 10:33 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 179

В Умані оголошено відкритий конкурс на розробку ескізного проекту Палацу урочистих подій. На розробку проекту в місцян є два місяці.

Виконком уманської міської ради  повідомляє  умови конкурсу:

І. Загальна частина

1. Відкритий конкурс на розробку ескізного проекту Палацу урочистих подій в м. Умань проводиться відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 р. №2137, з врахуванням того, що реалізація проекту цього об’єкта буде справляти істотний вплив на розвиток і формування забудови центральної частини міста, та  забудову зони охорони пам’яток історії і культури.

2. Конкурс є відкритим, проводиться на безоплатній основі в один тур без обмеження кількості учасників.  Учасниками конкурсу можуть бути фахівці, авторські колективи фахівців, юридичні або фізичні особи, які офіційно подали до відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради заяву про намір узяти участь у конкурсі і подали на конкурс ескізні проекти, які відповідають його умовам.

3. Організатором конкурсу є відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради.

4. Документи на конкурс подаються після опублікування оголошення в засобах масової інформації.

5. Термін подачі комплекту конкурсної документації - 60 днів з дати початку проведення конкурсу, визначеної в оголошенні.

6. Внесення змін в порядок та умови конкурсу можливо лише в окремих випадках і тільки в межах першої половини терміну проведення конкурсу.

ІІ. Найменування теми і завдання конкурсу

1. Тема конкурсу: Палац урочистих подій в м. Умань.

2. Головною метою конкурсу є виявлення кращих творчих пропозицій ескізного проекту Палацу урочистих подій в м. Умань. Ескізний проект має бути виконаний за єдиним архітектурно-планувальним рішенням, з урахуванням гармонійного поєднання архітектури, історичної спадщини з сучасними умовами дизайну. Ділянка для проектування: Сквер ім. Тараса Шевченка.

3. Авторам пропонується обрати архітектурно-планувальну форму Палацу урочистих подій на свій розсуд, спираючись на просторові особливості ділянки проектування.

4. Майбутній Палац урочистих подій має бути гармонійно включений до оточуючого середовища із максимальним збереженням зелених насаджень

(дерева, кущі, газони). Архітектурно-планувальне, об’ємно-просторове рішення Палацу урочистих подій  повинно бути виконано з урахуванням містобудівної ситуації, оточуючого середовища та масштабності існуючої забудови. Проектом необхідно передбачити благоустрій прилеглої до Палацу урочистих подій території. Конкурсними рішеннями необхідно врахувати охоронний статус та режим використання території, на якій розташована ділянка проектування - Центральний історичний ареал.

ІІІ. Умови проведення конкурсу

1. Для розробки конкурсного проекту організаторами конкурсу надається учасникам інформаційний пакет матеріалів:

1) ситуаційний план М1:2000;

2) топогеодезичний план в М 1:500;

3) фрагмент викопіювання з генерального плану М 1:5000.

2. На конкурс надсилаються такі матеріали:

1) ситуаційний план М1:2000;

2) генплан в М 1:500;

3) містобудівний макет М 1:500, М 1:200 (за бажанням);

4) розгортки фасадів М 1:200;

5) план М 1:100;

6) фасади М 1:100; М 1:50;

7) перспективне зображення;

8) коротка пояснювальна записка;

9) девізійний конверт, зазначений тризначним числом, з зазначенням прізвищ, імен та по батькові виконавців, адреси.

ІІІ. Форма подачі матеріалів – графіка довільна на підрамниках.

IV. Критерії, яким мають відповідати конкурсні матеріали:

1) визначення і обґрунтування функціональної організації території;

2) врахування національних традицій;

  1. сучасність будівельних конструкцій;
  2. енергоефективність будівлі;
  3. органічне включення Палацу урочистих подій в забудову центральної частини міста;
  4. унікальність та образність рішення.

V. Направляючи свою роботу на конкурс, автори автоматично дають згоду на використання матеріалів організаторами конкурсу в некомерційних цілях (розміщення в мережі Інтернет, в друкарських виданнях, на виставкових стендах і так далі)».

 

Коментарі: