ВІДЕО. В Умані хасид незаконно добудував поверх у багатоповерховому будинку

28 Жовтня 2016 09:31 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 210

В Умані хасид із США в порушення всіх норм законодавства добудував ще один поверх у двоповерховому будинку по вул. Воїнів – інтернаціоналістів, 15. Вже другий місяць з початку будівництва споруда стоїть без покрівлі і дощі потрапляють до житлових приміщень. Будівельники, задіяні на будівництві, стверджують, що ремонтують дах.

Про це йдеться у сюжеті Надзвичайних новин.

Затікати почало з початком будівництва, бо воно співпало з першими осінніми зливами. Вода тече людям просто у квартири. Уманчанин Микола Мельникпоказав квартиру на другому поверсі, де проживає його старенька мати.

– Вода текла з усіх місць, де тільки могла найти таке місце. Затікала і під розподільий щит у коридорі. Отут повністю була вода, а внизу взагалі басейн, – розповідає мешканець будинку Микола Мельник.

Його мати Ганна Мельник додає: “Тут все намокло. Дорожки загортую. Все кругом тече. Я всі каструлі повитягувала і чайники, і відра. Що було підкладала”.

Реконструкцію будинку здійснює хасид зі Сполучених штатів Америки, якого всі тут називають просто Джек. Він придбав у цьому будинку п’ять квартир. В одній із них – на другому поверсі – начебто живе сам. Однак, на момент приїзду журналістів, господаря квартири не було. Іноземець свого часу запропонував сусідам за власний кошт замінити у будинку дах, а в майбутньому ще й каналізацію.

– Люди у нас нормальні всі і тому погодились на це, – каже Микола Мельник.

Та коли він приїхав до матері у вересні, побачив що звели повноцінний третій поверх.

– Я дивлюся, а в нас вже не двоповерховий будинок, а триповерховий. І так він швидко його збудував, що я просто був в паніці, – розповідає Микола.

Сам Джек пояснив йому це непорозуміння тим, що, мовляв, то сусіди поплутали через його недосконале володіння українською мовою. На численні телефонні дзвінки журналістів іноземець взагалі не відповідав. Ймовірно тому, що будує без жодного дозволу.

– Ми, як депутати міської ради, перевіряли. Ні декларації на початок будівництва, ніяких дозволів в них немає, – пояснює депутат Уманської міськради Сергій Яремчук.

У будинку є ще дві квартири уманчан. Ті самі мокрі стіни і штукатурка, що сиплеться на голови. Але вони скаржитись не наважуються. Тож пенсіонерка з сином єдині, хто виборюють права у міській раді і прокуратурі. У прокуратурі справу перенаправляють в поліцію. А там відповідають, що подібне розслідування не входить у їх компетенцію.

– Дане звернення було розглянуто згідно чинного законодавства. Оскільки питання не відноситься до правоохоронних органів, заявнику було рекомендовано звернутись до відповідних контролюючих органів, про що було повідомлено письмово, – пояснює позицію речниця Уманської поліції Леся Усенко.

У відділі Державного архітектурно-будівельного контролю визнають, що іноземець і справді не мав жодного права на початок будівництва.

У відділі Державного архітектурно-будівельного контролю визнають, що іноземець і справді не мав жодного права на початок будівництва.

Джерело:Про Все

Коментарі: