Вразити роботодавця за 30 секунд. Три поради від учасників «Академії молодіжного лідера»

28 Жовтня 2016 11:11 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 164

Як скласти резюме, щоб до вас зателефонували, що одягнути на співбесіду та, як вразити роботодавця з першої хвилини розмови, - дізнавались учасники «Академії молодіжного лідера» під час чергового заняття, яке проходило в Уманському міському центі зайнятості.

Секретами працевлаштування з молоддю ділилась фахівець з профорієнтації Тетяна Задорожко. Ці секрети, для читачів Вечірньої Умані розкривають самі учасники академії:

Анна Огородник – студентка УДПУ, факультет української філології

"Звертатися і бути почутим"-ось головний секрет у пошуку роботи.Багато людей закриваються у собі,адже безробіття-це надзвичайно стресова ситуація для будь-якого індивіда.І саме Центр зайнятості може бути помічником у цьому складному питанні,тут тебе почують і допоможуть,навіть,якщо ти на межі відчаю.

Ще один секрет у пошуку роботи-стерти внутрішні стереотипи про майбутню роботу,адже ринок праці потребує різнокваліфікованих кадрів,навіть,якщо Вам не пропонують роботи за освітою,Вам можуть запропонувати нову,не менш цікаву та продуктивну,в цьому аспекті Вам допоможуть навіть здобути певну освіту,до того ж -безкоштовно.

"Людина-це сукупність емоцій,поведінкита зовнішнього вигляду"-ось останній секрет.При пошуку роботи немає неважливих деталей,навіть зачіска може сформувати перший стереотип про Вас.Тому при співбесіді потрібно звертати увагу на найменші дрібниці,бути впевненим та цілеспрямованим.
А голове-залишатися собою і бути відкритим. 

Антон Терищук – студент УДПУ, історичний факультет

Перша порада - зовнішній вигляд він відіграє важливу роль при формуванні першого враження про потенційного працівника. Протягом 5 хв. роботодавець на базі першого враження вже знає чи він прийме на роботу чи ні. Зовнішній вигляд має бути офіційноділовий, навіть якщо ваш звичний стиль футболка і кеди.

Друга порада - на сучасному етапі розвитку технологій набирає популярності відеорезюме - це коротке відео ( 1.5-2 хв.) в якому стисло показано ваші вміння та навички, які можуть бути корисними для даної роботи.

Третя порада - психологічний стан. Під час співбесіди потрібно мати позитивний настрій, впевненість в собі і в своїх силах. Не потрібно заздалегідь налаштовуватись на невдачу.  

Коментарі: