Шість медичних закладів Умані, Христинівки і Монастирища отримали видатковий матеріал, медикаменти та сучасне обладнання (ФОТО,ВІДЕО)

29 Листопада 2016 18:39 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 221

Народний депутат України Антон Яценко продовжує розвивати галузь охорони здоров`я на своєму 200-му окрузі.

Наразі, завдяки співпраці нардепа з міжнародними організаціями Антон Яценко вкотре передав медичним закладам Умані, Христинівки і Монастирища вкрай потрібний видатковий матеріал, дорогі медикаменти та сучасне обладнання.

«Дякую народному депутату України Антону Яценку. Ми дуже вдячні за цю допомогу, і зазначу, що вона вже не перша. Маю надію, що ми і в подальшому будемо розраховувати на допомогу і ліками, і медичним обладнанням», - зазначив головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко.

Так у центральні районній лікарні Монастирища та Христинівки нардеп передав сучасні оглядові столи і автоклави. Ще автоклави отримали Уманська центральна районна лікарня та Уманська дитяча міська лікарня. До речі, дитячій лікарні в Умані Антон Яценко подарував і апарат ультрависокочастотної терапії.
Антон Яценко передав закладам охорони здоров`я ліки та ін`єкції. Серед них протигрибкові препарати, замінники плазми, ліки для хворих на цукровий діабет, препарати для підвищення рівня глюкози, профілактики тромбозу і захворювань шкіри та ін’єкції проти грипу. Також нардеп забезпечив їх необхідним медичним видатковим матеріалом. Серед якого: стерильні бинти, шприци з голками, респіратори, раневі пов`язки, оглядові рукавички, антитромбові панчохи, багатошарові бандажні пов`язки, багаторазові холодові пластини, системи для кишківника та простирадла.

Препарати та видатковий матеріал передано нардепом за потребою в Уманську міську лікарню, Монастирищенську і Христинівську центральні районні лікарні та Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради.

Антон Яценко пообіцяв і надалі піклуватись про галузь охорони здоров`я на своєму окрузі, і робити усе можливе для підтримки медичних закладів у межах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а також сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

 

 

 

Коментарі: