Роман Похольчук: Віддайте людям гроші!

23 Лютого 2013 00:00 Коментарів 5 Анонім Переглядів: 164

Я люблю Україну. Люблю Умань. Мені болить за наших людей. Особливо в селах. Це змушує мене брати фотоаппарат, приходити на мітинги, виїздити на аварії політиків, боротися. Мені постійно потрапляють в об᾿єктив політики, які дивляться в очі і... брешуть.
Але особливо мені боляче, коли людей обманює не влада. А ті, хто видає себе за "своїх". Хто рве на собі сорочку, називає себе "опозицією" та "єдиним". А насправді не хоче віддати людям бодай те, що вони заробили...

        Через два місяці після виборів до мене звернулась людина. Яка каже - "опозиція" винна мені гроші. 10 тисяч гривень. І не тільки мені, а усьому району..." Я отертів. Бо цього не може бути. Знаю, що "Батьківщина" розрахувалася з усіма. Коли побачив документи, зрозумів - це не Батьківщина, а самий "єдиний" кандидат Максим Поляков. Депутат міськради від Фронту Змін. Той самий, який голосував з "регіональною" більшістю у міській Раді, працював заступником "радянсько-регіонального" міського голови Юрія Бодрова. Хто в інтерв᾿ю Газеті по-українськи хизувався туфлями по 5 тисяч гривень.  На виборах клеймив усіх конкурентів ярликами "тушки", "запроданці", "технічні кандидати", "регіонали". Йому повірили люди, у нього повірила його команда. А зараз команда не може забрати у нього зарплату...

 Зробив ксерокопії, ви можете це побачити. Сума боргу - по мобільних бригадах 41 тисячу гривень.  Ще180 членів ДВКчекаюсь по 400 гривень. Чоловік розповідає, що прохав повернути гроші. Поляков говорив-день, два. Але проходили тижні і він просто перестав брати трубку !

Чому ховається Томенко?
Але найбільший цинізм розгорнувся під час візиту Миколи Томенка до Умані. Про спільну прес-конференцію Томенка і Полякова не знали навіть члени Батьківщини. А проводити її вирішили у штабі Полякова. Люди хотіли звернутись Томенка, голови комітету з питань свободи слова та інформації, попрохати щоб вплинув на Полякова. Але пресс- секритарь Полякова сказала людям - прес-конференції не буде. А коли усі розійшлися, провели її... у приміщення телеканалу "Сатурн", тільки з своїми журналістами, з "вивченими" питаннями. Прямо, як "Діалог з країною" Януковича. Там не було незалежних ЗМІ, яких в Умані небагато - Гамалиці з "Вечірніх Черкас", Кушніренко з "газети по-українськи". Мені прикро, що голова комітету з свободи слова Микола Томенко навіть не знав, що під час його візиту свободу слова в Умані "убили"....

Декілька днів назад відбувся пікет Уманської міської адміністрації громадськими організаціями. Туди прийшов Поляков - рвати на собі сорочку. У нього фанатично світилися очі, він кричав "поверніть парк народу". Я запитав, коли він розраховуватися з людьми за вибори?
Він заявив - це не я, це партія гроші не дала ! Що керівник штабу Музиченко гроші не видала...
Люди звертались до Черкас. Там запевнили - усі гроші передали на Умань. І тут виникає багато запитань, куди зникли гроші Партії ?

Шановний Максим Поляков. Якщо ви тримаєте своє слово, якщо "партія погана", то не прикривайтесь брендом "Батьківщини". Ви ж насправді досі в "більшості", яка будує "Нову Умань". Віддайте гроші самотужки, не видавайте себе за "єдиного"! Якщо для вас 400 гривень небагато, то це не означає, що вони не потрібні тим, хто у вас працював - матерям-одиночкам, пенсіонерам, студентам ! І дайте своїми вчинками відповідь на питання - хто ви? Людина, яка тримає слово, чи черговий Остап Бендер?

P.S. Наскільки мені відомо, люди написали скаргу до Генпрокуратури. Що ви будете казати, коли почнеться перевірка? Кричати про тиск з боку влади? Прохати політичного притулку? Будьте людиною. 

Коментарі: