Жива, штучна чи в горщику: яку ялинку обрати на Новий рік?

27 Грудня 2016 13:17 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 120

Умань вже огортає новорічний настрій, на ялинкових ярмарках і в супермаркетах з'явилися зелені новорічні красуні... Яку ж із запропонованих варіантів обрати цього року – живу, штучну, в горщику? Чи включити фантазію і створити власну альтернативну ялинку?

Жива ялинка

Справжня жива новорічна красуня подобається насамперед своїм незрівнянним хвойним ароматом – запахом свята і дитинства. Завдяки ефірним маслам вічнозелена красуня може заспокоювати нервову систему та використовуватися для профілактики респіраторних захворювань. Цьогоріч ціна за живу красуню варіюється від 50 до 500 гривень.

Штучна ялинка

Штучна новорічна красуня – економний варіант, вона може слугувати родині не один рік. А ще чудово підійде сім'ям із маленькими дітьми. Варто пам’ятати, що середній термін експлуатації штучної ялинки не повинен перевищувати 6 років. Ціна за таке "деревце" стартує від 85 гривень гривень. 

Ялинки в горщиках

Нині мають попит і живі ялинки в горщиках. Вони можуть бути різних сортів і розмірів. Ви можете знайти декоративну ялинку, за якою після свят можна доглядати, як за звичайною домашньою рослиною. Або ж обрати дерево в горщику із кореневою системою, яке навесні можна висадити у ґрунт. Придбати таку ялинку можна за 100-200 гривень.

Альтернатива традиціям

Якщо ви креативна особистість і любите руйнувати стереотипи, то для вас ялинкою може стати будь-що. Головне – не ігнорувати класичну форму. Ялинки можна робити з подушок, книг, фотографій, іграшок, палетів.

Джерело: in.ck.ua

 

 

Коментарі: