Уманська художниця та одеська фотограф запалили в Умані «Різдвяні вогні»

28 Грудня 2016 13:57 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 233

Різдвяні вогні уманської художниці та одеського фотографа подорожують Україною. Ще кілька тижнів тому, цю виставку презентували в Одесі, а вже сьогодні у атмосферу різдвяного свята можуть поринути уманчани. В місті презентували  виставку фото та картин  «Різдвяні вогні».

«Я дуже люблю Різдво та новорічні свята, коли уся сім’я збирається в одному домі, і на ялинках запалюються вогні, - це і надихає мене творити» - розповідає художниця Одарка Дьома-Пісна.

 Подібну виставку художниця презентувала і минулого року, цьогоріч її доповнили нові картини, та близько 20-ти фоторобіт одеської фотографа Катерини Кіпер.

«Найприємніше вразило те, що всі персонажі картин не показують свого обличчя,  і ти можеш підійти до картин і уявити себе на місті тієї закоханої пари, чи щасливої родини, що сидить за різдвяним столом» - ділиться враженнями Олександр Мельничук, директор ДІАЗ «Стара Умань».

 Приємним сюрпризом став розіграш фоторобіт та картин, який підготували автори виставки для своїх відвідувачів. Різдвяні полотна у своїх оселях поставлять шестеро уманчан.

Виставка працюватиме до 27 січня, вхід вільний.

Коментарі: