Скандал з орендою: Два магазини «Уманьхліб» можуть зачинитися через порушення умов оренди

30 Грудня 2016 20:21 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 348

 «Олександе Володимировичу, не забирайте у нас робочі містя..,» - банер саме з таким написом з’явився в центрі міста, на одному з магазинів «Уманьхліб», через те що підприємству не продовжують договір оренди на 2 магазини, у звязку минулими порушеннями умов договору та заборгованістю у сплаті оренди.

«За умовами договору підприємство мало право торгувати продуктами лише власного виробництва. Під час однієї з перевірок було виявлено, що на полицях магазину окрім хліба продається ряд інших продуктів харчування. Крім того, підприємство умудрилось, здавати місце в  комунальному приміщені, іншим особам. Після перевірки, яка відбулась влітку, частина порушень була виправлена, але за підприємством залишився борг оренди, у розмірі 11 тисяч гривень. Так, як дані порушення  зменшують надходження до міського бюджету, питання про припинення договору оренди двох магазинів було винесено на комісію.  Чотири з чотирьох депутатів, що були присутні під час обговорення, проголосували за,» - розповідає Володимир  Панчук, голова постійної комісії з комунальної власності.

Мова йде про магазини за адресами Європейська 42\12 та Небесної сотні 22. Перший знаходиться практично в центрі міста, інший в районі базару. Як зазначили на підприємстві, втрата цих двох торгових точок знизить прибуток на 30%.

«Ці два магазини є рекордсменами по продажу нашої продукції в місті Умань. Їх закриття призведе до зменшення надходжень, а як наслідок до скорочення робочих місць. Ми не заперечуємо того, що порушення договору у нас були, але після перевірки ми їх одразу виправили, і на даний час, ми законно торгуємо іншими промисловими товарами,» - розповідає Андрій Кисіль, начальник юридичного відділу підприємства «Уманьхліб».

«Торгові точки у підприємства ніхто не забирає, - саме так зазначив мер міста Олександр Цебрій у своєму коментарі: - вони просто виставляються на конкурс, і кожен бажаючий,  в тому числі «Уманьхліб», може претендувати на їх оренду.»

Андрій Кисіль, в свою чергу, відповів: «Якщо не вдасться продовжити договір шляхом переговорів, ми готові подаватись на конкурс на загальних основах, адже в наших інтересах зберегти робочі місця.»

На даний час підприємство збирає підписи, щоб зберегти за собою орендовані магазини.

Коментарі: