Антон Яценко: Ладижинську школу забезпечено новим комфортабельним автобусом (ФОТО, ВІДЕО)

27 Січня 2017 13:07 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 219

Народний депутат України Антон Яценко продовжує вирішувати питання перевезення школярів. За сприяння нардепа новий комфортабельний шкільний автобус отримала Ладижинська школа Уманського району, — повідомила прес-служба Антона Яценка на своїй сторінці у Фейсбук. 

Відтепер учні та вчителі Шаринської і Ладижинської шкіл їздитимуть на навчання, роботу і додому на новому сучасному автобусі. 

«Тепер у діток та їх вчителів є можливість їздити в школу на автобусі. У будь-яку погоду вони без проблем добиратимуться на навчання і роботу у теплому і комфортному транспортному засобі», — сказав Антон Яценко. 

Нардеп повідомив, що у його планах найближчим часом повністю вирішити проблему перевезень школярів у межах його округу (Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, а також сіл Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району). 

Нагадаємо, нещодавно новий автобус отримали учні Юрківського НВК, а до Дня знань Антон Яценко спільно з Уманською райдержадміністрацією подарували нові автобуси учням сіл Дубова і Дмитрушки. А на баланс відділу освіти Монастирищенського району передано новий автобус для учнів, який придбали за сприяння нардепа та райдержадміністрації.

 

Коментарі: