Антон Яценко: Школи Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів поповнились новими комп`ютерами (ФОТО, ВІДЕО)

27 Січня 2017 14:22 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 279

Нещодавно школи Уманського, Монастирищенського і Христинівського районів отримали нові комп’ютери.  У рамках впровадження  соціального проекту Міністерством освіти і науки України та Китайською Народною Республікою була підписана угода щодо поставки комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України. Про це повідомила прес-служба Антона Яценка на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

За сприяння народного депутата України Антона Яценка 80 одиниць техніки передано школам Черкащини. Зокрема, своє обладнання, по 15 одиниць, вже отримали Монастирищенська спеціалізована школа №5 та Родниківська ЗОШ ім. Т. Шевченка Уманського району, по 10 комп’ютерів отримали Шельпахівська та Кузьминогребельська школи Христинівського району і Бабанська школа  — Уманського району. А також по 10 комп`ютерів отримали школи №5 та № 14, що в місті Умань.

«Як тільки  дізнався про угоду, одразу звернувся до Черкаського департаменту освіти і науки з проханням забезпечити школи мого округу технікою. На моє прохання одразу відгукнулись. Оскільки я особисто забезпечував комп’ютерами навчальні заклади у межах свого округу і передав більше 200 одиниць техніки в школи Уманщини, Христинівщини і Монастирищини,  керівництво ообласти пішло мені назустріч», — пише нардеп.

До того ж, за сприяння Антона Яценка та депутатів фракції партії «Відродження» в Уманській міській  та Черкаській обласній раді 16 шкіл міста Умань було забезпечено новою комп`ютерною технікою.

Нагадаємо, Антон Яценко постійно займається розвитком галузі освіти на своєму окрузі. Що стосується саме забезпечення навчальних закладів комп’ютерним обладнанням, за сприяння нардепа у школи Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів було передано більше 200-от одиниць комп’ютерної техніки.

Коментарі: