Найкрасивіші люди Умані… Хто вони?

27 Січня 2017 17:12 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1757

18 тисяч хлопців та більше 19 тисяч дівчат змагатимуться за звання найкрасивішої людини Умані. В місті стартував новий онлайн проект #uman_facemash.

«Колись Марк Цукерберг помітив, що  люди люблять оцінювати інших і створив програму в яку було внесено всіх студентів Гарварду. З часом вона перетворилась на найпопулярнішу соціальну мережу Фейсбук.  Ідею з оцінюванням людей я вирішив адаптувати під Умань, - так з’явився проект #uman_facemash,» - розповідає його засновник Ярослав Кулінєєв.

Суть проекту дуже проста: система ран домно викидає 2-х людей однієї статі, і кожен бадаючий може відати свою симпатію тому, хто  йому більше сподобався.

«База учасників взята із соціальної мережі ВКонтакті.  Усі люди в яких було встановлено місце проживання Умань, автоматично стали учасниками проекту, а їх аватарки фотографіями профілю на сайті,» - зазначає Ярослав.

Перевірити чи є ви у базі даних можна через авторизацію на сайті, після чого ресурс покаже ваш рейтинг, та кількість лайків і дизлайків. Авторизація дозволяє заробляти рейтинг, тобто чим більше ви лайкаєте - тим більше заробляєте і на свій рейтинг також (350 оцінених - 1 лайк у вашу користь).

Голосування триватиме до 13 квітня 2017 року,  на переможців проекту чекають цінні подарунки.

Посилання ТУТ. 

Коментарі: