Антон Яценко: Бабанська школа Уманського району отримала нові сучасні комп`ютери (ВІДЕО)

28 Січня 2017 17:27 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 367

За сприяння народного депутата України Антона Яценка у рамках соціального проекту між Міністерством освіти і науки України та Китайською Народною Республікою Бабанська загальноосвітня школа Уманського району отримала 10 нових комп`ютерів, — повідомила прес-служба Антона Яценка на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Нову комп`ютерну техніку школярам вручили помічник Антона Яценка, голова фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірина Плетньова разом з головою Уманської районної державної адміністрації Віталієм Олійником та начальником відділу освіти Уманської районної державної адміністрації Борисом Бондарем.

Нагадаємо, що за ініціативи нардепа у Бабанську школу раніше було забезпечено 3 комп`ютерами.

«На сьогодні учні Бабанської школи мають змогу навчатись у сучасному комп`ютерному класі, що сприятиме кращому засвоювати навчального матеріалу та підвищенню ефективності навчання», - зауважив Антон Яценко.

Народний депутат України постійно займаться розвитком освітньої галузі в межах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів.

За ініціативи нардепа у школи Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів було передано більше 200-от одиниць комп’ютерної техніки.

Коментарі: