В Умані стартував новий інтернет-конкурс «Бренд року 2017»

27 Лютого 2017 20:15 Коментарів 8 Кулінєєва Анна Переглядів: 1457

Тринадцять категорій найпопулярніших підприємств Умані змагатимуться за звання найкращого.  В Місті стартував новий проект «Бренд року 2017»,  в якому  уманчани зможуть оцінити інфраструктуру свого рідного міста.

Голосування  за найкращий бренд стартувало 24 лютого, детальніше  про його особливості розповідає засновник проекту – Ярослав Кулінєєв.

Що це за проект? Яка його мета? 
- Бренд року 2017 - це інтернет-конкурс, де уманчани можуть оцінити інфраструктуру міста. Найвищій показних успішності - це позитивна оцінка споживачів, тому цей конкурс покаже, хто працює на користь уманчанам, куди із задаволенням приходять чи звертаються люди, а кому варто спрямувати свою роботу на удосконалення. 

Чому Ви обрали саме ці категорії? 

Всього на інтернет-конкурс потрапило 13 категорій, 14 категорія - Бренд Року. Всі категорії були відібрані за масовістю, тобто не було сенсу робити голосування в категорії "СТО" тому, що це річ, яка менш популярна, і люди б просто не знали, за що голосувати. Були відібрані категорії, з якими уманчани мають справи майже кожного дня. Категорія "Бренд Року" формується автоматично, переможець цієї категорії повинен набрати більшість голосів у себе в категорії, наприклад отримати перемогу в "Ресторанах", і паралельно набрати більшість голосів серед усіх переможців інших категорій. 

Як проводиться голосування? 

Голосувати можна авторизувавшись через одну з соціальних мереж (Вконтакте, Фейсбук або Одноклассники). Потім можна голосувати за будь-який бренд раз на день. Також, можна залишати анонімні коментарі, які після перевірки модератором будуть опубліковані у відповідному бренді.

Як будуть перевірятися накрутки голосів? 
- Звичайно, накрутки голосів будуть перевірятися постійно. Захиститися від накруток не можливо, тому я особисто буду слідкувати за тим, щоб все було чесно. Хочу окремо звернутися до тих, хто вважає, що можна буде зареєструвати 1000 анкет і голосувати - це марне витрачання часу :) Усі "накручені" будуть видалені. 

Що чекає переможця? 

- З призами поки що вирішую, але точно можу сказати, що у якості відзнаки переможці отримають пам'ятний диплом, де буде вказано у якій саме номінації вони отримали перемогу. 

Які були труднощі під час проведення Вашого минулого інтернет-конкурсу " Людина року"? 

Особливих труднощів як таких не було, можливо, тільки "переписка" з деякими номінантами, які бажали перемоги будь-яким способом. Розпускали чутки, звинувачували в одержанні хабарів )) Були і накрутки голосів звичайно, декількох номінантів довелося дискваліфікувати. Але радує, що позитиву безпечерно більше, саме тому інтернет-конкурс "Людина року 2017" обов'язково буде :)

Коли завершується голосування?

Голосування триватиме до 30 квітня, коли і буде визначено переможців у кожній із номінацій.

Посилання на сайт http://topuman.in.ua

Коментарі: