Спеціально до 8 Березня ТОП-8 фільмів про сильних і незалежних жінок

08 Березня 2017 11:55 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 339

Кіно про жінок, сильних духом і незалежних - морально, фізично і матеріально - давно вже стали візитною карткою зарубіжного кінематографу. Тому якщо не знаєте, що переглянути,  8 Березня пропонуємо ТОП-8 фільмів про жінок які  змінили світ кіно.

Залізна леді (2011)

Байопік про життя прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер. Фільм розповідає з моменту, коли вона зацікавилася політикою і до сьогоднішнього дня.

Я не знаю, як вона це робить (2011)

Кейт - фондовий менеджер і мати двох дітей. На відміну від чоловіків, які не можуть робити дві справи одночасно, Кейт відразу може робити сто: міняти пелюшки, продавати і купувати акції, з'ясовувати стосунки з чоловіком, відбиватися від тупого боса і багато чого ще. Життя Кейт - це низка кумедних, незручних і безглуздих ситуацій, в які вона постійно потрапляє в спробах втиснути два життя в одне.

Малена (2000)

Йому було 13, коли він побачив її вперше. Малена - красуня-вдова, мана чоловіків і предмет заздрості жінок. Дружини розпускають про неї брудні плітки. Чоловіки переслідують її по п'ятах і марять нею.

Мілдред Пірс

Історія домогосподарки Мілдред Пірс Берагон, яка пішла від свого чоловіка-тирана та вирішила влаштуватися на роботу офіціанткою, а згодом - відкрити свій власний ресторан.

Солдат Джейн (1997)

Історія лейтенанта Джордана О’Ніл, яка стає першою жінкою, яку направляють для проходження елітної програми в центрі підготовки "Каталано" у Флориді. Сюди відбираються найкращі представники спецпідрозділів армії США і 60 відсотків з них не витримують в цьому пеклі...

Фріда (2002)

Історія кохання мексиканської художниці Фріди Кало. Їй було 20, коли вона вийшла заміж за найвідомішого художника Мексики Дієго Ріверу - немолодого, багатого та розпусного. Пройде лише кілька років, і вона завоює Париж, а про його скандал з Рокфеллером напишуть всі американські газети. Їх чисельні любовні романи не перешкодять їм підкорити світ, але чи зможуть вони приборкати один одного?

Крихітка на мільйон (2004)

Історія офіціантки Меггі Фіцджеральд, яка приходить у секцію боксу, щоб надбати впевненість у собі. Тренуючись, вона завойовує повагу як у любителів, так і у професіоналів.

Коко до Шанель (2009)

Фільм розповідає про час, коли Коко звалася Габріеллою Шанель і ще не була знаменитою законодавицею мод, що надягла на жінку чоловічий костюм і маленьке чорне плаття.

Коментарі: