Умань безкоштовно прийматиме творчу молодь, журналістів та громадських діячів з усієї України

10 Березня 2017 15:55 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 423

Творча молодь, громадські діячі та журналісти  з усієї України протягом трьох днів зможуть безкоштовно відпочити в Умані. В місті стартував новий  туристичний проект «UmanTravel».


Для тих хто мріяв побувати в «Софіївці», побачити маленький Ізраїль, політати на повітряній кулі, прогулятися підземеллями де за легендою свої скарби ховали гайдамаки, - відділ туризму уманської міської ради, разом з журналісткою видання «Вечірня Умань» запустили проект «UmanTravel», який дасть змогу  молоді з інших міст відкрити для себе Умань, як туристичне місто.

«Зазвичай про наше місто знають лише через «Софіївку» та хасидів, тому, щоб розвіяти міф про те,що в Умані більш нема на що подивитись, ми створили проект «UmanTravel», який розкриє усі туристичні маршрути нашого міста, познайомить учасників проекту з культурою і традиціями нашого краю, та відкриє для туристів район паломництва хасидів, зовсім не такий, як вони звикли бачити по телевізору» - розповідає організатор проекту Юлія Похолюк.

Прийматимуть учасників проекту з 27 по 29 квітня. На гостей міста чекатиме три дні незабутнього відпочинку, цікаві екскурсії, тренінги та майстер-класи, поселення та харчування в кращих готелях та ресторанах міста та насичена розважальна програма з польотами на повітряних кулях.
До участі запрошуються: журналісти, громадські діячі та творчі особистості, що мають зв’язки з ЗМІ свого міста, віком від 18 до 35 років. 

Організатори забезпечують проживання, харчування та роздаткові матеріали. 

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyjIOe6tXrFRYsXBbaZvQlcetQS-boYxm3QH4YU_Twc_UkGA/viewform

Дедлайн подачі заявок 10 квітня. 

Імена 12-ти учасників проекту будуть повідомленні 16 квітня. 

Коментарі: