Уманчани зустрінуть літо яскраво

13 Березня 2017 13:44 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 372

Битва фарбами, танці пісні та розваги. 3 червня уманчани та гості міста розфарбують Площу Соборності  у всі кольори веселки – в місті відбудеться найяскравіша подія року  Фестиваль фарб HOLI DANCE UMAN.- На одній площі збереться молодь зі всієї України для того, аби розважатись, танцювати, та круто і драйвово розпочати літо – розповідає організатор  фестивалю Мар’яна Ярова.

На гостей фестивалю чекає:

- Шоу фарб, флешмоби, битва фарбами! 
- Виступи dance-колективів і зіркових хореографів! 
- Мехенді для всіх бажаючих! 
- DJ- шоу! 
- Подарунки, розіграші, дитячі атракціони і фотозони! 
- Мега позитив, драйв, та яскраві враження гарантовані! Абонементи на фарбу, які обмінюватимуться на пакети фарб в день проведення фестивалю: 

1. "Початковий" - 1 колір на вибір - 45 грн. 
2. "Патріотичний" - 2 кольори: жовтий і синій - 80 грн. 
3. "Яскравий" - 3 кольори: жовтий, червоний, зелений - 120 грн. 
4. "Популярний" - 5 кольорів: жовтий, синій, червоний, зелений, оранжевий - 180 грн. 
5. "VIP" - 12 кольорів (вся палітра) - 440 грн. Корисно знати про фестиваль: 
На заході використовується суха фарба холі, виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників, вона не тільки нешкідлива, але також має антисептичну дію, що для східних країн дуже важливо. 

Обміняти абонементи на фарбу, а також придбати пакетики з фарбою можна тільки на самому фесті, ціна на фарбу, в день фестивалю, зросте! 

Фарба легко змивається з волосся і шкіри, одяг-доведеться випрати кілька разів. У будь-якому випадку, радимо надягати старі речі, це єдина вечірка, на яку не потрібно вбиратися! 

Крім традиційних барвистих баталій, в програмі також: виступи dance-колективів з усієї України, виступи зіркових хореографів телепроектів “Майданс”, “Голос Країни”, “Голос діти”, майстер-класи східного танцю, розпис хною-мехенді, фуд-корти, конкурси, ігри, незвичайні фотозони, DJ-шоу, подарунки від партнерів і багато іншого.

Відео з минулорічного фестивалю

 

Коментарі: