Уманські боксери привезли три золотих медалі з чемпіонату України

15 Березня 2017 14:03 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 258

Уманські боксери привезли три золотих та дві срібних медалі із зонального чемпіонату України, що 9-12 березня проходив в місті Кам'янське. Перемога у  цих змаганнях, забезпечила боксерам пряме потрапляння на абсолютний чемпіонат України.

 За звання кращих боксерів змагалося 100 спортсменів з 3-х областей україни. Черкащину у цих відбіркових змаганнях  представляли 33 боксери з них 12 з Умані.

 За підсумками триденного турніру четверо боксерів з Черкащини отримали перемогу: Колісніченко Дмитро( 38,5 кг.,Умань), Коломієць Денис ( 44,5 кг., Умань), Возний Олексій ( 46 кг.,Умань) та Булава Максим ( 65 кг., Черкаси).

Срібними призерами змагань стали Яровий Богдан ( 35.5 кг., Тальне), Олійик Ярослав ( 41.5 кг., Умань), Карасєвич Олексадр ( 48 кг., Умань), Прокопенко Євген ( 54 кг., Черкаський р-н.), Слюсар Владислав ( 56 кг., Черкаський р-н.).

Фіналісти даних змагань стовідсотково братимуть участь у абсолютному чемпіонаті України серед юнаків , який пройде 24- 30 квітня в м. Надвірна, що на Іванофранківщині.

 «Приємно відмітити, що президією змагань Колісніченка Дмитра було визначено кращим боксером змагань, а фінальний бій у ваговій категорії 48 кг. за участі нашого Карасєвича Олександра та боксера з Кам'янського Грицая Іллі було визнано кращим за весь турнір, - розповідає тренер уманських боксерів Ярослав Пертиченко. - Отож , Черкащина має 9 представників на майбутньому юнацькому чемпіонаті України, з них 5 боксерів з Умані.»

Коментарі: