Бійці АТО з усієї України наспівали побратимам на нову оптику

20 Березня 2017 13:01 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 283

Вони воювали в найгарячіших точках у зоні АТО, а коли затихали постріли писали  пісні про справжню незаангажовану війну на Сході. Бійці-музиканти з усіх куточків країни 18 березня завітали в Умань. В місті відбувся благодійний фестиваль «Пісні народжені в АТО».

«Перша пісня у моєму житті народилась у зоні АТО… Мої підлеглі зняли мене на відео і виклали в Ютуб, так я потрапив на фестиваль «Пісні народжені в АТО». З учасниками фестивалю ми об’їздили десятки міст України і, сьогодні, в Умані. Приємно було бачити щирих людей у залі, та своїх друзів, далекобійників з Умані, з якими я колись разом працював» - розповідає старший сержант Сергій Свинарчук.

 Ледь не на кожному виступі бійців весь зал вставав. Хтось у тих рядках впізнавав свого батька, хтось коханого, а хтось побратима, якого вже нема в живих.

«За буденними проблемами, ми часто забуваємо, що в нашій країні йде війна. Щодня  хтось втрачає,  сина , коханого, батька чи побратима. Саме такі фестивалі допомагають людям пробудити свідомість і  згадати про тих, кому ми завдячуємо мирним небом,» – розповідає студентка Еріка Голожай.

Під час заходу  волонтери штабу «Разом» зібрали 3300 гривень. Як зазначила волонтерка Інна Титаренко, ці кошти підуть на придбання оптики для бійців АТО.

Коментарі: