ВІДЕО. Уманські хасиди прив’язали коня до іномарки і тягнули по трасі (Оновлено)

13 Квітня 2017 22:37 Коментарів 5 Похолюк Юлія Переглядів: 5531

Інцидент трапився 13 квітня на трасі Гереженівка-Умань. Очевидці подій стверджують, що  хасиди прив'язали коня до автівки і на швидкості тягнули по трасі,  уманчанин Максим, що був за кермом, запевняє, що дві тварини втекли з дому, і у в нього та у власника коней, -  хасида, не було іншого вибору, окрім того, як прив’язати тваринну до  машини, і на малій швидкості довести додому. На даний  час справу розслідує прокуратура. Тварина в нормальному стані та утримується у стайні  власника.

Люди, що проїжджали повз побачили, як іномарка тягне коня. Очевидці зафіксували порушення на камеру телефону і викликали правоохоронців. У відео прив’язана до іномарки тварина лежить на землі і з неї тече кров. 

Даний факт порушення підтвердила поліція: - За попередньою інформацією можна сказати, що у власності чоловіка є коні, які втекли, і він повертав тварин додому. Власник стверджує, що не тягнув коня на швидкості, а повільно їхав і тварина йшла за машиною. Є також коментарі свідків, які стверджують інакше. За даними фактами буде проводитися перевірка, – повідомив Дмитро Грищенко, речник черкаської обласної поліції.

 

 

 

Коментарі: