Інвестиція в майбутнє: 50 школярів Умані та району отримали щомісячну стипендію від Максима Полякова

21 Квітня 2017 11:03 Коментарів 1 Анонім Переглядів: 684

Фінансова  мотивація для успішних дітей: народний депутат Максим Поляков спільно з «Фондом добрих справ» запровадив щомісячну стипендію для здібних школярів. Оплату за талант, спортивні успіхи та знання отримало 50 учнів з Бабанської школи, Уманського НВК №7 та Медичної гімназії №10.

«Наше майбутнє  в руках наших від дітей, якщо ми сьогодні створимо їм хороші умови навчання, дамо якісну освіту  та мотивацію розвиватись, - завтра вони змінять нашу країну,» - зазначила Лариса Качан, помічник народного депутата Максима Полякова.

Цією мотивацією для п’ятдесяти школярів  стала щомісячна стипендія у розмірі 200 гривень. Її отримали здібні учні, які  презентують місто та район на  наукових олімпіадах, спортивних змаганнях та творчих конкурсах.

«Стипендія - це як щомісячний стимул працювати над собою та розвиватись. Дуже рада  що є такі небайдужі люди, як Максим Поляков, які підтримують молодь та вірять в наші можливості, - розповідає Аліна Грушовенко, школярка.

Окрім стипендій, народний депутат подарував  трьом школам  футбольні  м’ячі,  та пообіцяв і надалі підтримувати навчальні заклади.

Коментарі: