Чому звільнили голову уманської РДА

21 Квітня 2017 14:13 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1309

Петро Порошенко звільнив Віталія Олійника з посади голови Уманської районної державної адміністрації Черкаської області відповідно до пункту 2 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку із скасуванням допуску до державної таємниці. Про це йдеться на сайті Президента України. Також відомо, що прокуратура Черкаської області підозрює чиновника у корупції. Докладніше про причини інформує сайт Ні корупції!

Як повідомляє видання «Прочерк», посилаючись на слова прокурора обласної прокуратури Руслана Криворучка, колишній голова РДА протягом кількох років, посідаючи посаду категорії «А», був підписантом однієї з приватних фірм.

До всього, чиновник у декларації за 2015 рік, повідомивши про земельну ділянку в 3300 м2  у с. Хижинці Лисянського району Черкаської області та комплекс будівель загальною площею 487,5 «квадрати» у тому ж селі, не вніс до звіту інформацію про придбання автомобіля за 290 тисяч гривень. Що «потягнуло» на адмінпротокол.

Також пан Олійник відомий як противник децентралізації.

«Нещодавня зустріч голови Уманської РДА Віталія Олійника з місцевими головами району, на якій він назвав процес добровільного об’єднання територіальних громад «загонкою в механізм, яким ми надалі не зможемо розрулювати ніяким чином і ніколи», - повідомляє спеціалізоване видання.

Віталій Олійник народився 18 липня 1972 року в смт. Лисянка Черкаської області. Працював  директором ТОВ «Агрохімперспектива»член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Згідно з даними YouControl, 01.04.2015 року полишив директорство у згаданому вище товаристві. На посаду голови Уманської РДА пан Олійник був призначений рівно два роки тому.

Коментарі: