В Умань їде журналістський ревізор

24 Квітня 2017 13:58 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 604

Представники популярних ЗМІ, з 12 областей України, на 3 дні завітають в Умань, щоб оцінити туристичну привабливість міста. З 27-го по 29 квітня в Умані стартує новий  туристичний проект - «UmanTravel».

Для тих хто мріяв побувати в «Софіївці», побачити маленький Ізраїль, політати на повітряній кулі, прогулятися підземеллями де за легендою свої скарби ховали гайдамаки, - відділ туризму уманської міської ради запустив проект «UmanTravel», який дасть змогу  молоді з інших міст відкрити для себе Умань, як туристичне місто.

- На  гостей, які приїдуть в Умань, чекає близько 10-ти екскурсій, цікаві етнічні майстер-класи, знайомство з культурою і традиціями нашого краю  та незабутні враження, - розповідає начальник відділу туризму Анна Ковальова.

Учасники реєструвались на проект протягом місяця. За цей час, на електронну скриньку «UmanTravel» надійшло 206 заявок  з 23 областей України, та дві заявки Польщі. Організатори відібрали 12-ку найкращих, які відправляться у трьохденний уікед в Умань.

-  "UmanTravel"  зацікавив мене своєю новизною, адже подібні проекти в Україні для журналістів раніше не відбувались. Я люблю відкривати нове, а в Умані ще жодного разу не був, хоча чув про це місто багато. Хочеться відчути колорит Умані, побачити архітектуру, прогулятись Софіївкою, порівняти її з іншими містами, відчути нові емоції та познайомитись з цікавими  людьми - розповідає учасник проекту Богдан Боденчук місто Тернопіль.

По закінченню проекту, 12 учасників  розміщують матеріал про Умань у ЗМІ свого міста, - розкриваючи туристичну привабливість Умані для жителів свого регіону.

UmanTrave став реальністю завдяки закладам харчування, компаніям та підприємствам, які хочуть бачити Умань розвинутим, туристичним та європейським містом, в якому зручно жити, працювати та відпочивати! 

ТОП-10 партнерів проекту

 

Коментарі: