Антон Яценко: Продовжую допомагати дітям у лікуванні (ВІДЕО, ФОТО)

27 Квітня 2017 22:46 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 267

За минулий рік допомогу у лікуванні отримали 115 хворих діток. Про це народний депутат України повідомив сьогодні на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Щороку в Україні збільшується кількість дітей з діагнозом двобічна хронічна сенсоневральна глухота. На сьогодні таких діток 350, і всі вони потребують проведення операції по слуховому протезуванню. Якщо її не зробити вчасно, а саме – до 5-ти років, дитина вже ніколи не зможе почути навколишній світ. В середньому вартість одного імпланта становить 700 тисяч гривень, і це непосильно для більшості сімей», — зауважив Антон Яценко.

Народний депутат підкреслив, що на його окрузі з діагнозом двобічна хронічна сенсоневральна глухота двоє дітей – Маша і Саша Білоуси, які проживають у селі Свинарка Уманського району. Завдяки спільним зусиллям Антона Яценка з фондом «Сучасне село і місто», дітям зробили операцію по вживленні штучного вуха. І тепер діти чують. 

Після цього народний депутат серйозно перейнявся проблемою лікування дітей з вадами слуху на державному рівні та закликав усіх бути не байдужими та долучатися до благодійногсті: 
«Зазначу, що за моєї ініціативи було збільшено фінансування на закупівлю імплантів для дітей з вадами слуху. Зокрема, у 2016 році ця сума становила до 35 мільйонів гривень, а вже в 2017 – до 75 мільйонів гривень. Завдяки цим коштам уже проліковано 150 дітей з вадами слуху і ця програма буде продовжуватись. 

Закликаю усіх чиновників, бізнесменів та звичайних людей не бути байдужими до чужого горя та долучатися до благодійності, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити дітям здорове й щасливе майбутнє», — написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Антон Яценко. 

#АнтонЯценко, #допомога, #діти, #лікуваннядітей, #кохлеарнаімлантація

Коментарі: