ФОТО. Чотирнадцять уманських студентів стали володарями «Оскара»

11 Травня 2017 15:06 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1079

Кращі спортсмени, науковці, волонтери та громадські діячі знайшли свої нагороди. У стінах УДПУ вручили «Оскар» найактивнішим студентам історичного факультету.

Церемонія нагородження, що відбулась 10 травня, перетворилась на справжнє змагання, - щоб претендувати на «Оскар», студентам потрібно було працювати весь рік і лиш 14 найактивніших знайшли свої нагороди.

- Такі конкурси створені для того, щоб підвищити у студентів інтерес до навчання, розвиток соціальної ініціативи та виявлення творчого потенціалу, створення в студентському середовищі атмосфери творчої співпраці та суперництва. - розповідає Ігор Опацький, - один із викладачів, що нагороджував номінантів. 

За правилами конкурсу, близько сотні номінантів більше місяця змагались за першість, та у фінал потрапило лиш 42 найкращих. Після були дні очікування… В цей час організатори конкурсу досконально вивчали номінантів, щоб у день церемонії нагородження  озвучити ім’я найкращого зі сцени.

 - Ідучи на Оскар я очікувала тільки позитивних емоцій, адже пройти в фінал уже багато значить. Чесно кажучи, на перемогу я не розраховувала, але почувши своє прізвище, що саме я отримую Оскар у номінації «Відкриття року», я була готова стрибати від щастя прямо на сцені! Ці емоції не забудуться ніколи, - ділиться враженнями Ірина Фурмана.

За результатами церемонії нагородження статуетки «Оскар» отримали наступні номінанти: «Найактивніший студент»  -Чернецька Влада, «Відмінник року» - Пуля Михайло, «Волонтер року» - Голожай Еріка, «Найстильніший студент» - Мовлямбердієв Вепа, «Найкращий спортсмен» - Бойчев Борислав, «Відкриття року» - Фурман Ірина, «Найкраща пара» - Швед Настя та Бодапростов Андрій, «Найкраща староста» -  Магрук Альона, «Студент року» - Стангріт Максим, «Найкраща група» - 31-ша , «Душа гуртожитку» - Лісніченко Іван, «Найкращий лаборант» - Терпан Ірина, «Творча особистість року» - Юрченко Вікторія, «Позитив року» - Подолян Олег. 

Фото: Вячеслав Раушенбах

 

Коментарі: