Як уманчани намагались пробитись на проект «Топ модель по-українські 4»

15 Травня 2017 18:11 Коментарів 1 Вікторія Ніколюк Переглядів: 878

Вони не побоялись думки оточуючих, переступили через власні комплекси і пішли назустріч своїм мріям. Як звичайні студентки та фотограф намагались потрапити у світ моделінгу та через що довелось пройти?


«Супер модель по-українські», а зараз вже «Топ модель по-українські» -- одне з найвідоміших українських телешоу, яке є дуже популярним серед молоді. Цього року проводиться вже четвертий кастинг, особливістю якого є те, що сезон буде змішаним, тобто, участь у проекті братимуть не лише дівчата, а й хлопці.
Уманчани також цікавляться даним телешоу, а деякі, навіть пробували стати його частинкою.
«Вечірці» вдалось знайти і поспілкуватись з цими сміливчиками та отримати від них декілька порад для таких самих початкових моделей, як і вони. І ось, що ми дізнались.

Нове життя: втративши можливість займатись спортом, вона відкрила для себе нові захоплення.

1. Катерина Петку – студентка Уманського педагогічного університету ім. П. Тичини факультету іноземних мов. Раніше, Катерина займалась спортом, але потім була змушена покинути це заняття через стан здоров’я.
Зараз має такі параметри: ріст – 174 см, вага: 51 кг, пропорції – 90.62.90.
«В один момент мені стало цікаво, як пробитись у світ моди, я хотіла спробувати щось нове для себе. Подавши заявку на предкастинг я, все-таки, дочекалась дзвінка з пропозицією приїхати до Києва. Величезні черги, виснажливе очікування-- кастинг не був продуманий. Коли нарешті дійшла черга до мене, то судді з предкастингу сказали, що мій зріст не підходить для того, аби бути моделлю, хоча я так не вважаю. Мені сподобалось хвилювання, яке я пережила, але через втому я навіть не дізналась імена тих, хто мені відмовив.
Я хочу спробувати себе в ролі фотомоделі, але ще раз на таке випробування я б не пішла».

Що б ти порадила таким самим початківцям, як ти?
«Я зрозуміла одну річ -- головне не показувати своє хвилювання та бути впевненим в собі, навіть якщо це не так. Судді відчувають цей страх і, можливо, саме через це більшість і не проходить далі».


Віра в себе: завдяки кастингу Діана зрозуміла, що її успіх в починаннях залежить лише від неї самої.

2. Діана Осіпова – студентка Уманського професійного аграрного ліцею, навчається на перукаря-манікюрницю.
Дівчина любить коней і тому її хобі є їзда верхи.
Має такі параметри: ріст – 180 см, вага – 65 кг.
«Я ще з дитинства захоплювалась гарними дівчатами та любила спостерігати, як моделі крокують подіумом. Якось, гортаючи стіну новин «Вконтакті», я натрапила на запис спільноти Нового каналу, в якому йшла мова про відбір учасників на четвертий сезон СМПУ. Я подумала: «а чому б і ні?» і зареєструвалась на онлайн кастинг. Перший тур я пройшла, для того, щоб пройти другий потрібно було зібрати велику кількість голосів. Я просила знайомих, друзів, але мало хто хотів допомагати. А от найкраща подруга сказала прямо, що вона не хоче голосувати за мене. Так, нехай я не пройшла, але я дізналась правду, якої думки була про мене близька, на той час, мені людина. Звісно, я спочатку засмутилась, але потім взяла себе в руки і вирішила, що на наступний рік обов’язково спробую ще раз».

Що ти порадиш іншим у їхніх починаннях?
«В першу чергу – це ні в якому випадку не впадати у відчай. Нехай ви не досягли вершин, але ви зробили крок до своєї мрії, перебороли себе, а це вже маленька перемога. Перемога над собою. Завжди потрібно брати ініціативу в свої руки та не надіятись ні на кого, окрім себе».


Фотограф чи модель: Дмитро остаточно впевнився, яке з призвань йому більш до вподоби.

3. Дмитро Лещенко – фотограф.
З дитинства займається спортом та фотографує. На даний час заробляє гроші саме тим, що влаштовує фотосесії.
Має такі параметри: ріст -- 185 см, вага -- 63 кг, пропорції -- 93 70 90.
«Моделінгом, так щоб серйозно, я не займаюсь. Я просто люблю гарно виглядати на фото, можливо, саме тому і здається, що я цим займаюсь. На кастинг я не пробивався, мені було просто цікаво, що воно і як, і я подав заявку на онлайн кастинг. Ми з другом планували поїхати до Києва на відбір, але так склались обставини, що не вийшло. Відбір проводився в 3 етапи, я пройшов лише 1, до наступного мені не вистачило лише 30 голосів. Стосовно того, як на це відреагували мої знайомі, то я можу сказати, що досить позитивно. Звісно, всі були здивовані, але негативних відгуків не було. Я не планую далі розвиватись в цьому напрямку, так як вважаю, що в Україні це не так перспективно, як закордоном. Буду працювати в іншому напрямку, а саме – фотографом».

Що ти порадиш новачкам у модельному світі?
«Більшість думають, що для моделі найважливіше – це тіло, але окрім цього, дуже важливим є обличчя. Багато хто, маючи модельні параметри, відмовляється від можливої кар’єри лише через свої так звані недоліки, чи то великі вуха, веснянки, чи то незвична форма брів або масивні скули. Але мало хто розуміє, що такі риси обличчя дуже цінуються в моделях і зазвичай, саме цим можна привернути до себе увагу та підкреслити свою індивідуальність».

Коментарі: