В Умані на території науково-дослідного центру знайшли труп (ВІДЕО)

15 Травня 2017 19:47 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1382

В Умані ламають голову науковці. Звідки на території науково-дослідного центру взялося тіло мертвого чоловіка?! Працівники установи шоковані та стривожені. Що ж могло статися у місці, в якому тихо, як... на цвинтарі?

Це – територія науково-дослідної станції тютюнництва. Близько п'ятої вечора працівники обходили клумби, аби встановити на них полив. І від того, що вони знайшли серед кущів – просто остовпіли.

Було очевидно, що швидку викликати вже немає сенсу. Тож Олександр одразу зателефонував поліції. Документів у загиблого правоохоронці не знайшли. Хто ж він такий? І як опинився на дослідній станції?

Звідки на їхній території взялася стороння людина? Та ще й мертва! Директор дослідної станції шокований.

Скільки тіло тут пробуло? Поки сказати важко. Поліцейські зараз саме з'ясовують, хто цей небіжчик і що сталося в останні хвилини його життя.

За інформацією правоохоронців, ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили. Із власних джерел нам стало відомо, що покійник дуже схожий на людину, яка нещодавно втекла із районної лікарні. Тіло доправлять у морг для впізнання родичами. А поки – відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

 

Коментарі: