Сімейна справа, що отримала всеукраїнське визнання

17 Травня 2017 13:41 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 397

Сімейний аграрний бізнес родини Кисілів, у якому працюють батько і четверо синів, отримав престижну всеукраїнську нагороду як кращий сімейний бізнес року.

Символічна назва підприємства «Байс-Агро», що означає «батько й сини», пояснює справжнє призначення компанії – працювати на землі, на якій народилися, вирощувати врожаї і плекати щасливе майбутнє.

Підприємство «Байс-Агро», яким керує Анатолій Кисіль з 1998 року, стало потужним об’єднанням, до якого входять чотири агрофірми – «Байс-Агро», «Ліга», «Легедзене» та «Джулинка», в обробітку яких 14 тис. гектарів землі. До складу компанії входять заводи «Уманьпиво» та «Уманьхліб», відомі своєю високоякісною продукцією навіть поза межами України. Керівник підприємства Анатолій Кисіль, який входить у десятку бізнес-лідерів Черкаської області, переборовши труднощі на шляху становлення, зумів вивести господарство в лідери Черкащини. Зрозумівши, що аграрні господарства не зможуть вижити без підтримки промислових підприємств, Анатолій Кисіль вміло об’єднав різні напрями аграрного виробництва з виробництвом безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, хлібобулочних виробів. Мудра стратегія стала запорукою не тільки міцної стабільності функціонування підприємства, але й постійного збільшення його потужностей. У найближчих планах директора – будівництво елеватора та нарощення банку землі.

У Національній філармонії України Києва 12 травня відбулося урочисте нагородження кращих підприємств аграрного бізнесу України. Організатором заходу став журнал «Український фермер», який впродовж свого 10-річного існування вів рейтинг аграрних підприємств України, визначаючи серед них аграрну еліту – найкращі підприємства, що досягли великих успіхів в аграрному бізнесі. Отож заслужена нагорода в номінації «Сімейна справа», яку отримав успішний керівник Анатолій Кисіль, стала ще однією сходинкою правильно обраного шляху, мета якого – будувати краще майбутнє для прийдешніх поколінь.

– Я вдячний за високу нагороду не тільки членам родини, з якими я розділяю і труднощі, і радісні моменти, а й всім співробітникам, спільна й  цілеспрямована праця яких стала запорукою лідерства на аграрному ринку.

Автор: Надія Зубова                                                  

Коментарі: