Міжнародний день блондинок: ТОП-5 світловолосих уманчанок, що змінюють місто на краще

31 Травня 2017 15:08 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1731

Сьогодні, 31 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день блондинок. Незважаючи на існування безлічі стереотипів, пов'язаних з кмітливістю білявих дам, великий відсоток жінок із світлим волоссям, займають керівні посади. Не виняток  і  уманські блондинки,  які очолюють аграрні компанії є начальниками відділів та відомими на весь світ художницями. «Вечірка» створила ТОП-5 найвідоміших блондинок міста, знайомимось!

Художниця Одарка Дьома-Пісна. Її роботи  бачили виставкові зали Парижу та Італії, а сама Одарка потрапила у ТОП-50 кращих художниць світу. Дівчина не тільки прославляє місто на весь світ, а й окультурює Умань. Саме вона привезла в місто іспанського скульптора Карлоса Гарсіа Лаос, який  відкрив у Умані унікальну скульптуру «Материнський інстинкт».

Яніна Тиховська – очільник благодійної організації «Серце друга». Завдяки роботі цієї дівчини на вулицях Умані стало менше  безпритульних тварин. Понад 2 сотні собак стерилізовано, стільки ж знайшли своїх нових власників.

Анна Ковальова – начальник відділу туризму уманської міської ради.  На плечі цієї тендітної дівчини лягла більша частина обов’язків новоствореного відділу туризму,   коли доводилось робити все з нуля. Як результат, за пів року існування відділу, місто отримало свій туристичний сайт, нові проекти, що приваблюють туристів та власну сувенірну продукцію.

Наталія Вдовиченко – Начальник відділу у справах сім’ї та молоді уманської міської ради.   Завдяки  роботі цієї жінки  в Умані  потужно функціонує «Академія молодіжного лідера», студентська рада міста,  організовуються дитячі конкурси, благодійні акції та фестивалі.

Дінана Дикун - директор групи компаній «Дикун», що займається розвитком та агросектору України, та забезпечує роботою понад дві сотні молодих уманчан.

ДОВІДКА. Ініціатором відзначення Дня блондинок виступив Американський союз юристів, який запропонував відзначати «Національний день блондинок» 9 липня 2001 року. Потім цю ідею підхопили по всьому світу, і з 2006 року останній день весни, 31 травня проходить під прапором «Всесвітнього дня блондинок».

В США цього дня відбувається вручення ексклюзивної премії – «Діамантова шпилька».

В рамках її проведення визнаються переможниці в наступних номінаціях: «Заслужена блондинка», «Блондинка в законі», «Телеведуча-блондинка», «Династії блондинок», «Співачки блондинки», «Блондинки в спорті», «Актриси блондинки», «Дружини блондинки», «Успішні блондинки».

За прогнозами учених, володарів справжніх білявих локонів не стане приблизно в 2200 році. Це станеться через те, що співвідношення блондинів і брюнетів завжди було нерівним. На даний момент приблизно 15% від населення землі – справжні блондини, і ця цифра неухильно знижується. Ген, який відповідає за світлий колір волос, рецесивний (слабкий), і щоб народилася дитина зі світлим волоссям, він має бути присутнім у обох батьків.

Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

Коментарі: