Для тих хто робить наше місто кращим, в Умані стартував проект «Людина року 2017»

15 Червня 2017 11:54 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 1351

Для тих хто робить наше місто кращим, стартував онлайн проект  «Людина року», де  меценати, волонтери,  політики, та просто фахівці своєї справи зможуть заявити про себе 13 номінаціях, а хто з них стане кращим у своїй справі - визначать самі уманчани.

Понад сотню активних людей міста, у різних номінаціях змагатимуться за право називатись кращим, - 18 червня в Умані стартує проект «Людина року 2017».

Хто вони  найактивніші уманчани, чому потрапили у ту чи іншу номінацію, та як віддати голос за свого фаворита, розповів засновник проекту депутат міськради Ярослав Кулінєєв:

- Список номінантів формувався на основі минулорічного, і доповнювався новими іменами, які активно до лучились до розвитку нашого міста у 2017 році. Як результат: назбиралось понад сотню учасників проекту. Відати голос за свого фаворита можна авторизувавшись через соціальну мережуФейсбук. За одного кандидата можна голосувати один раз на добу.

У переліку номінацій є категорія «Людина року», чим вона відрізняється від інших номінацій, та хто саме туди потрапить?

- У цю номінацію автоматично потрапляють всі заявлені учасники, хто ж з номінантів у загальному рейтингу набере найбільше, голосів той і стане «Людиною року 2017», і переможе у конкурсі.

Голосування стартує 18 червня. Ознайомитись з переліком номінантів та віддати голос за свого фаворита  можна буде з 18 червня перейшовши за посиланням: http://topuman.in.ua/

Коментарі: