Точка зору: Уманський депутат пропонує встановити місток на Осташівці, де збили людину

16 Червня 2017 13:59 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 2750

Пішохідний міст у парку Шевченка, таку пропозицію на своїй сторінці у Фейсбук запропонував уманський депутат міської ради Ярослав Кулінєєв, після того, як в цьому районі збили велосипедиста.

-  Я думаю, ні для кого не секрет, що там ніколи не працює світлофор і рух машин дуже швидкий, адже з обох боків спуск до пішоходного переходу, який ніяк не захищено. Пропоную міській владі дуже просте і дієве вирішення цієї проблеми, а саме надземний пішохідний перехід. Тоді можна буде одразу вирішити дві проблеми: підвищити безпеку громадян, адже скоро відкриється фонтан і наплив людей буде шаленим та прибрати непотрібний світлофор. Для бюджету міста це копійки, то чому б це не реалізувати? Якщо поквапитись можна встигнути навіть до офіційного старту "Фонтанів". - пише Ярослав Кулінєєв.

Протилежну точку зору на дану ситуацію має депутат свободівець Сергій Яремчук: - швидко і за копійки можна лише написати пост на Фейсбук. А такі процедури зазвичай довготривалі, для початку треба знайти в бюджеті кошти,  потім отримати  всі дозволи,  замовити проект містка, який би відповідав усім нормам та стандартам і лише потім будувати. Плюс цей же місток не  розрахований на велосипедистів, жінок з колясками та  людей з обмеженими можливостями, що апріорі  повноцінно не вирішує проблему.

 

 

Коментарі: