УМАНСЬКІ ТАКСІ ПІД ЗАГРОЗОЮ АРЕШТУ

07 Червня 2013 00:00 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 112

Міська влада обіцяє заарештовувати таксі, які не зареєстровані у виконкомі. Контролювати законність пасажирських перевезень будуть працівники ДАІ.

На останній сесії Уманської  міської ради, що  відбулась 30 червня, була винесена на обговорення проблема спаду пасажирських перевезень в місті. Як виявилось, уманські таксисти відбирають хліб у водіїв маршруток. Вони і приїжджають швидко, і комфортне перевезення гарантують. Звідси і спад пасажирських перевезень маршрутними автобусами. Але не всі таксі працюють легально:

- У місті діє десять організацій по виклику таксі, які не зареєстровані у виконкомі, - говорить Олександр Цебрій, депутат від «Народної партії» та директор «Круіз-Авто», у якого найбільший в Умані парк маршруток, - відповідно, податки вони не сплачують і відповідальності перед пасажирами не несуть. Приватне візництво ніким не керується, а це - втрачене джерело доходів до бюджету міста.

Найближчим часом планується проведення примусової реєстрації бізнесу горе-підприємців. Контролювати законність пасажирських перевезень та тимчасово заарештовувати транспортні засоби, водії яких працюють нелегально, будуть працівники Уманської ДАІ. Також міська влада планує облаштувати спеціальні площадки для стоянки таксі. Вони будуть закріплені за конкретними операторами і таксисти муситимуть прибирати свої робочі місця. 

Коментарі: