Володимир Гамалиця: То хто ж такий Поляков? Уманський опозиціонер чи уманський "регіонал"?

11 Червня 2013 00:00 Коментарів 1 Анонім Переглядів: 185

Це питання довго висіло у повітрі. Під час виборів про це говорили, але чомусь опозиція і опозиційні лідери на це закривали очі.
Забували, що Максим Поляков рік працював заступником міського голови Юрія Бодрова. До якого ніхто "просто так" не потрапляє.
Забували його причетність до "Молодих регіонів", дружбу з депутатом Петром Цюрком і керівником уманських регіоналів (а нині секретарем міськради) Аркадієм Рибаком. Тривалу роботу з Галиною Кучер, депутатом облради від блоку Литвина...


Забували, звідки він звільнився за кілька місяців до старту виборчих перегонів, щоб стати суворим та буйним опозиціонером...

Міська влада максимум що змогла, це надати відповідь на запит, де казала - Максим Поляков, депутат міськради від Фронту Змін і заступник міського голови, перебуває у "регіональній" більшості. І з її складу не виходив.
Потім влада замовчала...

Як і опозиція. Хоча говорив про це і Наталі Старіковій, і Леоніду Даценку. З яким колись були соратниками по перу, а тепер він політик...
Жодні спроби отримати будь-які документи від влади, завершувалися нічим - "не для преси" мені в коридорах казали, "Вова, не лізь, краще товаришуй з ним, у нього велике майбутнє". Та не заперечували, документів купа, але ніхто мені нічого не дасть.
Мої колеги, журналісти, теж казали - Вова, треба підтримувати опозицію, бо оця влада ніколи не зміниться.
Коли відповідав, що оця влада ніколи не зміниться бодай з тієї причини, бо опозиція наскрізь просочена "регіоналами", просто замовкали.

Показовий приклад і депутата Миколи Томенка, борця за свободу слова в Україні. Який разом з Поляковим провів прес-конференцію тихцем від незалежної преси. Бо ми відмовилися на вимогу прес-секретаря задавати питання "з папірця"... І поки сиділи під офісом Полякова в Умані, вони давали прес-конференцію у приміщенні телеканалу "Сатурн" "для своїх"...

Складалося враження, що лише я один пам᾿ятаю, як Максим Поляков сидів у "блоці більшості" у міськраді та голосував разом з нею.
Що лише один пам᾿ятаю, який шок тоді викликало, що начебто опозиційний "Фронт Змін" співпрацював з владою...
Узагалі, складалося враження, що залишився одним у цьому цирку політичного абсурду, хто пам᾿ятає, де працював Максим Поляков.

Сьогодні зранку ще читав у мережі Фейсбук, як Максим Поляков разом із "свободівцями" та ГО "Майбутнє без наркотиків", яку очолює депутат районної ради від Батьківщини Олександр Дячук (
відмічався "плідною роботою з хасидами" по забиранню землі в уманчан), через яку хасиди мало не билися з українцями.
Підпис під фото: Дячук з хасидами (допомагає вести бізнес, який створює конфлікти з місцевим населенням). І Дячук... з "Свободою" (четвертий справа, мабуть просто допомагає...). Принаймні, тепер зрозуміло, чому в районі паломництва Поляков і "Свобода" жодного разу не долучилася до акцій знесення нелегальних комерційних кіосків.

І ось сьогодні у руки потрапили копії цікавих документів...
Де не лише підтверджувалося, що опозиціонер Максим Поляков ДОСІ знаходиться в складі більшості у міськраді.
А й те, що він писав скарги Януковичу на уманську опозицію...
Дивіться, читайте, робіть висновки.

У чиїй команді працював Максим і на чию команду працює нині.

Ну і питання до "справжніх", "чесних", "принципових" Ботнара, Даценка, Булатецького і Старікової (що довго працювала з Табаловим).
Вам ще не набридло бути маріонетками у великому спектаклі "для електорату", який уже дуже давно розігрує Тулуб і його "шеф" - Янукович?

Якщо уже навіть уманським козакам "дійшло", що їх використовують, то коли ж "дійде" вам?

Ну і до колег-журналістів.
Не знаю як усім вам, але мені особисто не хочеться йти на угоду з совістю, щоб привести до влади чергового хамелеона.
І на мою думку, не варто закривати очі на якості та минуле людини тільки за те, що вона раптово стала опозицією.
Бо завтра опозиція стане владою. Але нічого в країні не зміниться.
Бо залишиться "стара-нова" номенклатурно-радянська влада.
З її корупційними схемами, олігархами та бідним народом.  

А тепер, як то кажуть, слайди :). Якщо подивитись уважно, то знайдете підписи Полякова на "регіональних" документах. 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі: