Збіг обставин чи змова: як уманський підприємець став заручником банку та виконавчої служби

14 Липня 2017 10:53 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 3429

Збіг обставин чи змова банку та виконавчої служби? Уманський підприємець Сергій Зозуля став заручником системи, коли погасивши кредит в «ОТП Факторинг Україна», він від 19 червня чекає, щоб банк відізвав свої документи з державної виконавчої служби. В той час ДВС продовжує свої дії, намагаючись вивезти майно підприємця та реалізувати його.

- У мене на руках є дві довідки про повне погашення кредитів, але для виконавчої служби цього недостатньо. Їм потрібне звернення від банку, яке  ОТП Факторинг надіслати не може, пояснюючи це відпусткою юриста до 17 липня. За цей час я просто можу залишитись без майна,- розповідає Сергій Зозуля.

Юристом від «ОТП Факторинг Україна» в цій справі виступає Віталій Григор’єв,  який  за смс-повідомленням, надісланим 26 червня Сергію Зозулі, знаходиться у відпустці, тому й не може відізвати документи. Та згідно наказу, який 4 липня був зачитаний в суді,  Віталій Григор’єв лише цього дня (4 липня) пішов у відпустку.

- Все це виглядає як змова банку і виконавчої служби, які  поставили собі за ціль конфіскувати майно та продати. А потім, коли вже надійде заява від банку, сказати, що продали за 95 тисяч. Саме таку суму вони вимагають у мене у формі виконавчого збору, при цьому не надаючи постанов про стягнення виконавчого збору – розповідає Сергій Зозуля.

На перший погляд  конфлікт має вичерпатись 17 липня, коли юрист «ОТП Факторинг Україна» вийде з відпустки. Та телефонна розмова підприємця з одним із начальників, Юрієм Джимом, говорить про інше.
«Ви довели справу до того, що тепер всі  виконавці  хочуть вас вжучити, як ми закриємо наше питання вони прийдуть до вас по виконавчому збору…» - зазначив начальник під час телефонної розмови з Сергієм Зозулею.

На даний час журналісти відправили запит на ОТП Факторинг Україна та очікують на коментар з боку банку. В той час Сергій Зозуля  вже подав заяву у поліцію про вчинення злочину з боку виконавчої служби та готує позови до суду.

Точка зору

Владислав Ткаченко очільник Національного Корпусу. Умань

На скільки швидко питання «Капітошки» закриють залежить тільки від виконавчої служби.  Можливо, якби у них не було особистих інтересів, виконавча наврядче б намагалась конфіскувати майно після того, як дізналась, що підприємець погасив кредит, і опираючись на людський фактор дочекалася б  заяви від банку. Але ж ні, вони продовжують активні дії.

Якщо правоохоронні органи й надалі так працюватимуть ми просто вб’ємо малий та середній бізнес в нашому місті.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі: