(ВІДЕО ЕКСКЛЮЗИВ) В Умані обрали Міс Рок 2013

18 Червня 2013 00:00 Коментарів 6 Гамалиця В. Переглядів: 155

Важкий рок, татуювання, кеди та ніяких вечірніх суконь - так уманська молодь обирала Міс Рок. Конкурс задумали як альтернативу "гламурним" заходам, де дівчат більше оцінюють по техніко-технічним параметрам, а не за людськими якостями.
               
- Бунт проти стандартів виник після перегляду міс Всесвіт. - розповідає Ріка Гордашевська, один з організаторів конкурсу. - Мені не сподобалося, що найкращу половину людства заганяють у "рамки" сантиметрів. Кожна дівчина самобутня, має свої таланти і індивідуальність. А тому вирішили - потрібно зробити конкурс, де дівчата можуть бути самими собою.
                У конкурсі узяли участь шестеро дівчат. Їх виходи поєднували з виступами рок-гуртів. Перемогу виборола Аня Лозінська, яка грає на гітарі і з подругою пише пісні.
- Просто в захваті від цього конкурсу, не думала що так круто пройде. - поділилася переможиця, - Дійсно рада, що наважилася прийняти участь у міс Рок. Хочу закликати усіх дівчат - не сумнівайтеся у собі і своїй вроді. Хочете щось зробити, робіть. Краще жаліти про те, що зробив, чим про те, що не зробив. 

Підпис під фото:
Перемогла, граючи: Аннет Корман вразила залу і журі своєю грою на гітарі та життєвою позицією. За що отримала титул першої в історії Умані Міс РОК.

Коментарі: