Уманський педуніверситет став найпопулярнішим ВНЗ Черкащини серед вступників

31 Липня 2017 12:06 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 276

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини традиційно залишається найпопулярнішим вищим навчальним закладам Черкащини серед вступників. На всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодший спеціаліст, бакалавр та магістр – найбільшу кількість заяв у порівнянні з вузами області, як і в минулі роки, вступники подали до УДПУ.

Лідерство УДПУ увступній кампанії 2017 року підтверджує його позитивний імідж у широкої громадськості в умовах неймовірної конкуренції. Завдяки наполегливій та цілеспрямованій роботі професійно-викладацького складу, усього колективу університет займає високі позиції у різноманітних рейтингах, є престижним навчальним закладом, у якому кожен студент має змогу здобути якісні науково-практичні знання для досягнення професійного успіху та провести незабутні студентські роки.

Студенти УДПУ завойовують високі нагороди всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів та змагань, прославляючи рідну альма-матер, старовинну Умань та Черкащину. Власне, їх успіхи стали найкращою агітацією для вступників зробити вибір на користь Уманського педуніверситету імені Павла Тичини.

Коментарі: