Ботулізм став причиною смерті трьох черкащан

31 Липня 2017 12:56 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 457

У Черкаській області внаслідок діагнозу "ботулізм" вже померло троє людей.

Про це під час координаційної наради в Черкаській ОДА повідомила  начальник ГУ Держпродспоживслужби Альона Бойко, інформує "Вичерпно".

"Найчастішою причиною захворювання на ботулізм є споживання в’яленої риби та консервів  домашнього виробництва, під час виготовлення яких порушені певні норми обробки продукції", — говорить Альона Бойко.

Також вона повідомила, що представники держпродспоживслужби провели перевірки у місцях громадського харчування, зокрема, у літніх таборах дитячого оздоровлення. За результатами такої перевірки у 25% закладів виявленні порушення.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби зазначила і те, що проблемними на сьогодні залишаються місця стихійної торгівлі і це потребує вирішення.

Загалом  в області з початку  року зареєстровано п’ять групових захворювань на гострі кишкові інфекції, внаслідок яких постраждало 29 дітей. 

За словами пані Альони, у першому півріччі 2017 року по Україні  від інфекційних захворювань постраждала 941 особа, із них 80 відсотків становлять діти.  Причиною цього стало недотримання санітарних норм, правил зберігання продуктів та їх обробки.

Коментарі: