Топ-10 найгостріших проблем з якими уманчани звертаються до мера міста

31 Липня 2017 16:49 Коментарів 0 Похолюк Юлія Переглядів: 624

Погані дороги, неввічливі водії у маршрутках, сектанти в центральному парку та вивіски на євриті в районі Паломництва, саме з цими гострими питаннями найчастіше зверталися уманчани  до мера міста під час телефонного діалогу, що відбувся 31 липня з 12.00 до 13.00. "Вечірка" підібрала ТОП-10  найцікавіших та найпроблемніших питань які поставили уманчани  під час години діалогу, який в прямому ефірі дивилися близько тисячі уманчан.

Житель міста: - Я живу у провулку Матросова, коли його приведуть в належний стан, адже вже 30 років дорогу тут не ремонтують?

Олександр Цебрій: - Вже є проект на вул. Матросова, там потрібно відвести воду, і тоді братися за дорогу.  Робочий процес стартував.

 Житель міста:  - Зверніть увагу на вулицю Тімірязєва - це в’їзд в місто, а там  все заросло деревами  і немає дорожніх знаків та переходів.

Олександр Цебрій:  - Якби кожен житель міста прибирав біля свого будинку, цих хащів не було б. Я дам доручення комунальним службам, щоб  вони оглянули цей район і навели там лад.

Житель міста: - Пільговий автобус №27 постійно ламається і пенсіонери не можуть нормально пересуватись. Також водій який працює за цим маршрутом постійно грубить пасажирам, прийміть будь ласка якісь міри.

Олександр Цебрій:  - На даний час перевізники оновлюють рухомий склад. Тому питання 27-го маршруту я візьму на контроль, щоб з цим водієм обов’язково провели бесіду.

Житель міста: - Секта в центральному парку.  В неділю  сім’ї з дітьми не можуть повноцінно відпочити. Адже змушені слухати їх проповіді, ви можете якось на них повпливати,   щоб вони хоча б зменшили гучність?

Олександр Цебрій:  - Згідно  чинного законодавства ми не можемо це заборонити,  але я дам доручення, щоб  вони знизили гучність.

 

Житель міста: - Чи буде найближчим часом набір у поліцію?

Олександр Цебрій: - З 17 серпня стартує набір в патрульну поліцію, заходьте на сайт виконкому там  є уся інформація.

 

Житель міста: - Коли на автобусних зупинках з’явиться графік руху?

 Олександр Цебрій: - Найближчим часом, зараз вони у розробці.

 

Житель міста: По вулиці Воїнів Інтернаціоналістів під час дощу зриває асфальт, чи плануєте вирішувати цю проблему?

Олександр Цебрій: -  Так, плануємо там встановити водовідведення та провести асфальтування.  

Житель міста: - Наш тенісний корт на центральному стадіоні в дуже поганому стані, чи плануються  якісь ремонтні роботи?

Олександр Цебрій: - На стадіоні «Сокіл» вже цього року  проводитиметься робота із залученням коштів з державного та місцевого бюджетів. Ми хочемо облаштувати там  великий спортивний комплекс.  Робота вже розпочата: на  території стадіону зроблена свердловина для поливу поля.

Житель міста: Як ви ставитесь до вивісок на євриті в районі Паломництва, та чи плануєте якось з цим боротись?

Олександр Цебрій: - Ці вивіски це повне порушення закону, наша інспекція з благоустрою активно бореться з цим за допомогою штрафів.

Житель міста: - Що за ремонтні роботі проводяться на Осташівці?

Олександр Цебрій  - На території  ставу має з’явитися нова гідроспоруда,  адже стара вже повністю зношена. Також  ведеться облаштування берегової смуги, щоб  пар тм. Шевченка дійсно був окрасою міста.

 

 

 

 

Коментарі: