Кар'єра чи кохання: непростий вибір Анни Ядак

01 Серпня 2017 13:40 Коментарів 0 Вікторія Ніколюк Переглядів: 781

Бути професійною моделлю чи залишитись коханою дівчиною? Що обрала уманчанка, коли перед нею постав доленосний вибір?

Анна Ядак – 19-тирічна уманчанка, яка в свої юні роки змогла досягти успіху в кар’єрі фотографа та моделі.
Після закінчення школи Анна не вступила до Вищого навчального закладу і повністю віддалась роботі фотографа. Але з часом, дівчина почала працювати не лише «поза кадром», а і сама стала моделлю для світових фотографів.
«Вечірка» дізналась, як юній красуні вдалось потрапити закордон, аби працювати моделлю і чого вартувала дівчині її кар’єра.
Аня розповіла, як все починалось:
«Я пам’ятаю, як я йду по Києву і раптом мене зупиняє чоловік і просить мене сфотографувати та дати йому мої контактні дані. Я тоді не знала, ким був той чоловік, злякалась і проігнорувала його. Потім я дізналась, що то був директор агенства "1 Mother Agency" -- Володимир Юдашкін. Далі мені писали скаути з різних агенств і я подумала: « а чому б і ні?». Спочатку, я поїхала на кастинг у зовсім не відоме агенство на той час. У мене була подруга, яка вже займалась моделінгом і я запитала у неї, чи знає вона, що це за агенство, на що вона відповіла: «воно справді невідоме, підозріле, давай краще до нас в агенство «OC Model Management». Я поїхала на кастинг, мені зробили тестові кадри, я  їм сподобалась і через місяць у мене вже був робочий контракт з Туреччиною»
Отже, першим роботодавцем для тебе стало модельне агенство Туреччини. Як тобі там працювалось?
«Варто сказати, що там працюють більш високі моделі з більшими параметрами ніж у мене. Тому, можна сказати, що я була як турист. Було мало роботи тому, що мої параметри 75:56:86 і ріст 172 см не підходили більшість замовникам. Два місяці я гуляля чудовим містом Стамбул. Чесно, мені дуже сподобалось».

Один з улюблених стилів фото Анни -- чорно-білий: зйомка для фешн дизайнера Турції.

Як склалось твоє життя, коли ти повернулась в Україну?
«Коли я повернулась, в мене було якесь дивне відчуття, ніби якась пауза. Протягом року, я з другом фотографувала, мені це дуже подобається, я цим живу. З моделінгом все якось затихло. Агенство, в якому я працювала , почало набирати нові групи дівчат , насправді в цьому бізнесі велика конкуренція. Роботи в мене не було і я вирішила спробувати себе в іншому агенстві. Я написала скауту агенства « KModels », надіслала свої фото, параметри і одразу ж їм підійшла, і вже через місяць я мала контракт в Корею».Незвичний стиль позування: зйомка для бренда сумок "GOBO"

Опиши один свій день, як моделі.
« Я прокидаюсь дуже рано, для того, щоб привести себе до ладу і поснідати. Якщо у нас назначений кастинг, то ми з дівчатами йдемо в офіс, забираємо наші книги-портфоліо (композитка). Потім нас шофер з букером відвозять на кастинги, які іноді можуть тривати цілий день. Коли нас привозять назад в апартаменти, то до шостої години вечора ми повинні бути вдома, тому що можуть терміново забрати на роботу або на якийсь кастинг. Але після шостої години ми з дівчатами ходили гуляти, куштували різні смаколики, катались на метро, зустрічались з іншими моделями і відпочивали з ними. Нам хотілось побачити якомога більше цікавого за той короткий час , який ми там перебували. Але знаєте, не все так легко, як здається на перший погляд. Іноді, доводилось працювати у дуже важких умовах. Я пам'ятаю одну зйомку для весільного журналу. Я, у весільній сукні, на даху багатоповерхового будинку і тримаю на поводку песиків. Почався дощ, я жахливо змерзла, прошу, аби дали щось накинути, а мені у відповідь кажуть: « вибачте, але потрібно працювати». Мені подобається те, чим я займаюсь, тим пач , тих кошт, які я заробляю, вистачає на їжу, одяг, телефон, на те, аби я не брала гроші у батьків».
Вишуканість та простота: зйомка для бренда "Enor"

Ти маєш успішну кар’єру та перспективи в ній у майбутньому. Від чого тобі довелось відмовитись заради власних мрій?
«Якщо послухати як я все розповідаю, то можна подумати, що все чудово, але це не та У мене були довгі відносини з хлопцем, який був для мене справді рідною людиною, але коли я почала займатись моделінгом, у нас з'явилось набагато більшле сварок, ми перестали розуміти один одного. І наші відносини цього не витримали. Такий шанс, яккий випав мені, дається не кожному і я не могла не скористатись такою можливістю, все сталось так, як і мало статись».
Які в тебе плани на майбутнє? Чим ти плануєш далі займатись?
«Зараз, я здаю ЗНО, хочу поступити у ВНЗ на англійську філологію. Буду подавати документи скрізь, а там вже як вийде. Але, якщо я і далі буду так літати, то краще буде вже навчатись в Умані. А взагалі, я не планую надовго затримуватись в Україні».


 

Коментарі: