Уманське підприємство судитимуть за викид відходів в Осташівський став

04 Серпня 2017 11:25 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 749

На Черкащині відкрили кримінальне провадження через забруднення води уманським підприємством, що виготовляє алкоголь, - повідомляє Інфоміст.

Установлено, що одним із підприємств по виготовленню лікеро-горілчаної продукції, яке розташовано в місті Умань, здійснюється забруднення поверневих вод водного об’єкту "Осташівський став". Кримінальне правопорушення розслідується Уманським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво в ньому здійснюється групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури.

Нині тривають слідчі дії, зокрема проведено огляд місця події, в ході якого зафіксовано обставини вчиненого кримінального правопорушення, а також вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження всіх обставин справи, зокрема встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, а також забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Довідково: за вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або обмеження волі на той самий строк.

Коментарі: