На Уманщині, двоє діток мати яких повісилась, потребують допомоги

05 Серпня 2017 12:27 Коментарів 0 Похолюк Юлія Переглядів: 1593

Побутовий конфлікт, що завершився самогубством. 30-річна жителька села Танське після сварки зі своєю матір’ю повісилась.  Сиротами залишились 2-річний хлопчик та 2-місячна дівчинка.

Як повідомляють джерела близькі до офіційних, жінка з дітьми часто приїжджала до своєї матері, проте стосунки у них були  конфліктні: мати постійно скандалила та била дочку, що ймовірно стало причиною самогубства. Раніше у цієї ж жінки померло двоє дітей, офіційного чоловіка немає,  бабуся онуків залишати собі не хоче, тому єдиний притулок для дітей знайшли  у Центральній районній лікарні.

« До нас діток привезли 4-го серпня, на даний час вони перебувають  під обстеженням лікарів. У хлопчика вроджена хвороба катаракти, найближчими днями йому робитимуть операцію» - розповідає головний лікар Центральної районної лікарні Інна Добрянська.

На даний час,  дітки залишилися без опіки і потребують підтримки небайдужих уманчан.  Їм потрібен одяг, підгузки, харчування. Передати допомогу  можна у  штаб «До перемоги» або у центральну районну лікарню.

Картка для  перерахунку коштів на потреби дітей 5168 7556 1847 6960 - Ольга Ситник.

 

 

 

Коментарі: