В Умані відбувся чемпіонат з веслування пам’яті Ігоря Донцова

15 Серпня 2017 11:30 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 158

11-12 серпня у місті Умані на Осташівському ставі відбувся відкритий чемпіонат фізкультурно – спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное за програмою «Хто ти майбутній олімпієць» пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова, - повідомляє Виконком уманської міської ради.

В змаганнях приймали участь юнаки і дівчата 2000-2001 та 2002-2003 років народження.

Ігор Донцов народився у місті Черкаси, але багато зусиль доклав до становлення веслування у нашому місті і тому вже четвертий рік ми радо зустрічаємо спортсменів з різних міст України для того, щоб помірятись силами та вшанувати пам'ять заслуженої людини – Ігоря Донцова.

У цьому році у змаганнях  взяли участь понад 110 учасників з Херсону, Сміли, Черкас, Гайворона, Тернополя, Хмельницького, Бершаді, Новоархангельську та команда веслярів з міста Умані.

Вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1 успішно виступили на цих змаганнях, а саме:

Спортсмени 2000-2001 р.н.

Владислав Савлук – 2 місце на дистанції 1000 м у байдарці – одиночці, 2 місце на дистанції 1000 м у байдарці – двійці, 2 місце на дистанції 500 м у байдарці – двійці.

Артур Гуляр – 1 місце на дистанції 1000 м у каное – одиночці, 1 місце на дистанції 500 м у каное – одиночці, 2 місце на дистанції 500 м у каное – двійці.

Олег Матвієнко – 2 місце на дистанції 1000 м у байдарці – двійці, 2 місце на дистанції 500 м у байдарці – одиночці, 2 місце на дистанції 500 м у байдарці – двійці.

Андрій Рожанський  – 3 місце на дистанції 1000 м у байдарці – двійці, 1 місце на дистанції 500 м у байдарці – двійці.

Антон Жовтюк – 3 місце на дистанції 1000 м у байдарці – двійці, 1 місце на дистанції 500 м у байдарці – двійці.

Ірина Надкринична  – 3 місце на дистанції 500 м у байдарці – одиночці, 2 місце на дистанції 200 м у байдарці – двійці.

Володимир Меля – 2 місце на дистанції 500 м у каное – двійці.

Спортсмени 2002-2003 р.н.

Вадим Ткачук – 2 місце на дистанції 1000 м у байдарці – одиночці, 1 місце на дистанції 1000 м у байдарці - двійці, 1 місце на дистанції 500 м у байдарці – одиночці.

Роман Українець – 1 місце на дистанції 1000 м у каное – одиночці, 1 місце на дистанції 1000 м у каное – двійці, 2 місце на дистанції 500 м у каное – одиночці, 1 місце на дистанції 500 м у каное – двійці.

Максим Мегесь  – 1 місце на дистанції 1000 м у байдарці двійці.

Петро Подолянець –1 місце на дистанції 1000 м у каное – двійці, 1 місце на дистанції 500 м у каное – одиночці, 1 місце на дистанції 500 м у каное – двійці.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

 

Коментарі: